Žymos archyvas: dovydaitytė

K.Dovydaitytė – pasaulio čempionė

Klaipėdietė Kristina Dovydaitytė tapo pasaulio kurčiųjų badmintono čempione, o kartu su broliu Tomu iškovojo sidabro medalį. Varžybų favorite laikyta Europos čempionė ir kurčiųjų olimpinių žaidynių nugalėtoja K.Dovydaitytė moterų vienetų varžybose gana lengvai iškovojo aukso medalį. … Skaityti toliau

Klaipėdiečiai artėja aukso link

Klaipėdiečiai, sesuo ir brolis Kristina ir Tomas Dovydaičiai iškopė į Olandijoje vykstančio antrojo pasaulio kurčiųjų bad-mintono čempionato pusfinalį. Antano Narvilo auklėtiniai ketvirtfinalyje nesunkiai 21:17, 21:11 įveikė japonų duetą Mijo Inuję ir Daisukį Mijazakį. Ypač sunki … Skaityti toliau

Medalių lietus Europos čempionate

Austrijoje pasibaigęs 5-asis Europos kurčiųjų badmintono čempionatas buvo dosnus Lietuvos rinktinei (treneris Antanas Narvilas), kurioje žaidė klaipėdiečiai Emilija Mateikaitė, Kazimieras Dauskurtas, Kristina Dovydaitytė, Tomas Dovydaitis, Viktorija Novik ir kaunietis Andrius Jankus. Lengvos pergalės Lyg viesulas … Skaityti toliau