Žymos archyvas: dėjimas

Krachas: Lietuva – Turkija 84:95

(1)

Vėl 28 klaidos, vėl nesąmonių rinkinys rungtynių pabaigoje, ir A.Sireikos komandai pavyko padaryti tai, kas neįmanoma – pralaimėti pirmaujant 12 taškų likus iki rungtynių pabaigos 3 minutėms. Japonijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate, Saitamos „SuperArena”, Lietuvos … Skaityti toliau

Vilniaus „Lietuvos rytas” – Vitorijos „Tau Ceramica” 65:63

(2)

Vilniaus „Lietuvos rytas” laimėjo 65:63, bet ši pergalė prilygo pralaimėjimui. Tam, kad laimėtų būtinu 8 taškų skirtumu, vilniečiams ketvirtajame kėlinuke pritrūko jėgų. Į atkrintamąsias varžybas iš šios grupės pateko Maskvos CSKA ir Vitorijos „Tau Ceramica”. … Skaityti toliau

„Orange Virus” renkamas pirmasis „Oro karalius”

Penktus metus vykstančiame „Orange Virus” gatvės krepšinio turnyre pirmą kartą renkamas geriausias dėjimas į krepšį. Jo autorius bus tituluotas „Oro karaliumi 2005” ir apdovanotas šio konkurso partnerės „Samsung Electronics” įsteigtu 2000 litų vertės čekiu. Į … Skaityti toliau