Žymos archyvas: bečirovičius

S.Bečirovičius Europos čempionate nežais

26 metų 195 cm ūgio slovėnas Sani Bečirovičius nusprendė šią vasarą paskirti poilsiui. Gynėjas pasinaudojo medikų patarimu dėl problemų su keliais nedalyvauti Europos čempionate Ispanijoje. „Esu nuliūdęs, tačiau turiu pasakyti, kad Europos čempionatui nesu pasiruošęs, … Skaityti toliau

„Panathinaikos” finalo serijoje išsiveržė į priekį

Graikijos pirmenybių trečiosiose finalo rungtynėse Atėnų „Panathinaikos” klubas namuose, tik po pratęsimo, rezultatu 86:85 (28:20, 12:22, 20:21, 18:15, 8:7) įveikė Pirėjo „Olympiacos” krepšininkus ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:1. Rungtynės prasidėjo atkakliai ir nei … Skaityti toliau

Vokietija sensacingai nugalėjo Slovėniją ir pateko į pusfinalį

Europos čempionato ketvirtfinalio rungtynėse Vokietija netikėtai rezultatu 76:62 nugalėjo Slovėniją ir pateko į pusfinalį. Rungtynes įspūdingai pradėjo vokiečiai, kurie po M.Demirelio tritaškio jau pirmavo 19:6, o pirmasis kėlinukas baigėsi jiems esant priekyje 9 taškų persvara. … Skaityti toliau