Manfredui Udrai – bronza

Vilniuje vyko Lietuvos jaunių ir jaunučių stalo teniso varžybos.

Gerai jaunių grupėje pasirodė klaipėdietis Manfredas Udra. Jis 3:2 nugalėjo čempionu tapusį K. Žeimį iš Kybartų. Tačiau vėliau mūsų miesto tenisininkas patyrė du pralaimėjimus: 1:3 – prieš M. Bučį iš Mažeikių bei 2:3 – prieš kaunietį K. Skiezgėlą. Manfredas tarp dešimties stipriausių tenisininkų iškovojo bronzos medalį, aplenkdamas pajėgius sportininkus iš Jonavos E. Sirutį ir R. Petrošių.

Per tenisininkų varžybos sostinėje vyko ir atranka į Lietuvos rinktinę. Į ją yra pakviestas ir M. Udra. Klaipėdietis su šalies jaunių rinktine birželio mėnesį vyks į Maskvą. Čia jis ruošis Europos čempionatui, vyksiančiam liepos mėnesį Čekijoje.

Klaipėdiečiai V. Milvydas Vilniuje užėmė šeštą vietą, o I. Miliūtė, žaidusi jaunučių grupėje, buvo ketvirta.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .