Apiplėštieji patys surado skriaudikus

Rytą apiplėšti pusbroliai vakare patys surado įtariamuosius ir kartu su policininkais juos sulaikė.

Iš Šilutės rajono kilęs 18-metis Orestas ir jo pusbrolis 22-ejų Donatas dirba Baltijos laivų statykloje ir kartu nuomojasi butą. Pirmadienį apie 10.45 val. Paryžiaus Komunos g. 2 gyvenantys pusbroliai išgirdo beldžiant į duris. Orestas žvilgterėjo pro durų akutę ir išvydo iš matymo pažįstamą Tadą Mikovičių.

Nieko bloga neįtardamas vaikinas atvėrė duris. Į vidų Tadas įsiveržė su dviem nepažįstamais vaikinais. Vienas jų išsitraukė peilį ir įrėmė Orestui į krūtinę, o antrasis grasindamas metaline grandine priėjo prie Donato.

Įsibrovėliai pagrasino panaudoti ginklus ir liepė pusbroliams atiduoti visus pinigus bei vertingus daiktus. Kad būtų įtikinamiau, jie po kelis kartus trinktelėjo nustėrusiems vaikinams ir ėmė versti jų daiktus. Išvertę namus plėšikai grobė viską, kas jų manymu turėjo bent kokią vertę: odines pirštines, sidabrinę grandinėlę, kelis mobiliuosius telefonus, rankinį laikrodį. Orestas neteko 180 litų grynais, o Donatas – 60 litų. Prigrasinę niekam nesiskųsti, plėšikai pasišalino.

Nukentėjusieji ilgai nesvarstę kreipėsi į policiją. Jie nurodė įtariamųjų požymius ir viską, ką žinojo apie Tadą Mikovičių. Kriminalistai patarė nedelsiant pranešti, jei pastebėtų kurį nors iš įtariamųjų.

Tą patį vakarą, apie 22.30 val., netoli Taikos pr. 39 namo nukentėjusieji pamatė T.Mikovičių ir dar vieną plėšiką. Apie tai buvo informuota policija. Po kelių minučių Šilutės plente prie 14 namo patruliai skverelyje kartu su pusbroliais sulaikė du įtariamuosius. Į komisariatą buvo nuvežtas Kretingos g. gyvenantis 23-ejų T.Mikovičius ir Birutės g. gyventojas 41-erių Antanas Mačiulskis. Po apklausos abu anksčiau teisti sulaikytieji kelioms paroms uždaryti į areštinę.

Vakar abu sulaikytieji neigė buvę pusbrolių bute ir įvykdę nusikaltimą. Tyrėjai sako, kad įrodyti jų kaltę bei surasti trečią įtariamąjį nebus sunku.

Romualdas Pauliukevičius

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.