Naująją sąjungą iškeisti į Darbo partiją D. Mikutienę paskatino rūpestis dėl Kazokiškių sąvartyno

Nutarusi įstoti į Darbo partijos gretas Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė tikisi, kad „darbiečiai“, kitaip nei jos buvusi partija – Naujoji sąjunga, – parodys daugiau supratimo spręsdami pagarsėjusią Kazokiškių sąvartyno problemą.

Parlamentarė teigia esanti šventai įsitikinusi, kad Kazokiškėse sąvartynui – ne vieta, nes šiukšlinti istorinį lopšį šalia Kernavės „būtų barbarizmas aukščiausio lygio“.

Eltai pasidomėjus, dėl kokių motyvų D. Mikutienė nutarė pasitraukti iš Naujosios sąjungos, parlamentarė patikslino, kad šios partijos ji nepalikusi, o buvusi pašalinta – pirmiausia dėl nesutapusio požiūrio į Kazokiškių sąvartyno problemą.

„Esu toks žmogus, kad niekada nekomentuoju buvusių organizacijų tam tikrų politinių veiksmų arba jų vidinės situacijos, nes pati kūriau Naująją sąjungą, buvau jos steigėja. Tačiau susiklostė tokia situacija, kai aš tapau jiems nereikalinga“, – sakė D. Mikutienė.

Parlamentarė tikisi, kad „darbiečiai“, turintys daug kompetentingų žmonių, dirbančių atliekų tvarkymo srityje, padės rasti gerą sprendimą, įsiklausys į Kazokiškių bendruomenės nuomonę.

Komentuodama savo apsisprendimą įstoti į Darbo partiją D. Mikutienė teigė, kad yra apsisprendusi dalyvauti politikoje, o tam reikalinga komanda – jos žodžiais, „vienas lauke ne karys“. Anot jos, tai ypač aktualu artėjant savivaldybių tarybų rinkimams. „Turiu pakankamai patirties ir noriu būti naudinga naujai politinei jėgai. Norėčiau pateikti siūlymus, kaip gerinti darbą savivaldybėje“, – sakė D. Mikutienė. Ji paminėjo Trakų savivaldybę, kurios vadovams, anot jos, trūksta kompetencijos ir sugebėjimo kalbėtis su bendruomene.

ELTA primena, jog Darbo partijos prezidiumas jau pritarė D. Mikutienės prašymui priimti ją į partiją. Ji taps partijos nare, kai atitinkamą sprendimą priims Trakų rajono Darbo partijos skyrius.

2005-09-01 16:30

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

3 komentarai į "Naująją sąjungą iškeisti į Darbo partiją D. Mikutienę paskatino rūpestis dėl Kazokiškių sąvartyno"

 1. suomis

  Retas atvejis, kad kažkas iš senųjų partijų pereitų į Darbo partiją. Šaunuolė..

 2. tikas

  o as maanu kad silta vieta sia moteri suviliojo… bet kadangi vienoj partijoj tarp vyru nesugebejo irodyti kad neblondine… (ka puikiai padare pvz VEsaite LSDP arba jukneviciene, degutiene TS) tai isbegop ten kur su ja bent kalba…bet… juk ten savas mediku klanas…oi gaus ji ir ten i skudurus..per sekancius seimo rinkimus…ir begs ponia tada pas kitus…
  pasiulymas:
  gal i moteru partija? 🙂

 3. suomiui

  nuo kada NS yra senoji partija? juk jie tie patys populistai kaip ir darbieciai tik salia raso pop 1999, o darbieciai raso pop 2003 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.