Spalį Indija ir Pakistanas oficialiai pasirašys raketų bandymo sutartį

Indija ir Pakistanas oficialų susitarimą dėl balistinių raketų bandymo, pagal kurį abi šalys praneš viena kitai apie bandymus, pasirašys spalį, ketvirtadienį teigė aukštas Pakistano diplomatas po susitikimo su savo kolega iš Indijos.

Susitarimas bus pasirašytas per Pakistano ir Indijos užsienio reikalų ministrų susitikimą Islamabade, teigė Pakistano pareigūnas Riazas Muhamedas Chanas (Riaz Mohammad Khan).

„Galiu patvirtinti, kad šiandien (ketvirtadienį) buvo priimtas susitarimas, kuris bus oficialiai pasirašytas per ministrų susitikimą spalį“, – teigė jis.

Pareiškimas pasirodė praėjus vienai dienai po R. M. Chano ir aukšto Indijos diplomato Šiamo Sarano (Shyam Saran) susitikimo, per kurį peržiūrimas taikos procesas, kuris buvo atnaujintas 2004 metais. Po taikos proceso atnaujinimo pagerėjo branduolinį ginklą turinčių kaimynių santykiai, tačiau jis juda labai lėtai.

Pakistanas ir Indija jau anksčiau buvo neoficialiai susitarusios pranešti viena kitai apie raketų bandymus, tačiau praėjo keli mėnesiai, per kuriuos buvo svarstomas oficialus susitarimas.
2005-09-01 16:25

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.