Netinkamai veikusios ir „Ingo Baltic” krizės nesuvaldžiusios Draudimo priežiūros komisijos (DPK) vadovas Edvinas Vasilis-Vasiliauskas antradienio rytą Vyriausybei įteikė pasiaiškinimą.
Šio dokumento turinio DPK vadovas nekomentuoja ir Eltai teigė, jog tai padarys po pietų.
Ketvirtadienį Vyriausybė paskelbė, kad E. Vasiliui-Vasiliauskui gresia atleidimas už galimai šiurkštų darbo drausmės pažeidimą ir įpareigojo E. Vasilį-Vasiliauską iki rugpjūčio 30 dienos pateikti paaiškinimą dėl Finansų ir Ūkio ministerijų darbo grupės pateiktose išvadose nurodytų įtariamų nusižengimų.
Darbo grupė praėjusį trečiadienį pateikė savo išvadas, kurios leidžia įtarti, kad E. Vasilis-Vasiliauskas padarė šiurkščius darbo drausmės pažeidimus. Už šiurkštų darbo drausmės pažeidimą Darbo kodeksas numato atleidimą iš darbo.
„Ingo Baltic” krizės metu E. Vasilis-Vasiliauskas atostogavo Neringoje ir teigė situaciją valdęs telefonu.
Antradienį įsigaliojo Vilniaus apygardos teismo sprendimas paskelbti draudimo veiklos licencijos netekusios Rusijos kapitalo Lietuvos ne gyvybės draudimo bendrovės „Ingo Baltic” bankrotą.
Bankrotas atsilieps apie 90 tūkst. „Ingo Baltic” klientų, iš jų 73 tūkst. – apsidraudusių civilinę atsakomybę, kurių draudimo sutartys po bankroto įsiteisėjimo nustos galioti ir jiems teks ieškotis kitos draudimo kompanijos.
2005-08-30 09:27