Laisvalaikiu lankęsi Utenoje du pasieniečių operatyvininkai aptiko, sulaikė ir policijai perdavė Kaune vogtą automobilį ir jo pardavėją.
Sekmadienį du Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės operatyvininkai ne tarnybos metu nuvyko į Utenos automobilių turgų. Civiliai vilkintys vyrai asmeniniais tikslais apžiūrinėjo parduodamus automobilius.
Pasieniečiai susidomėjo vieno vyriškio parduodamu „BMW 316” automobiliu. Įvertinę jo būklę ir sulygę kainą, operatyvininkai uždavė ir keletą standartinių klausimų, įprastų ketinant įsigyti mašiną.
Pareigūnai sužinojo, kad automobilio pardavėjas turi „BMW’ dokumentus, išduotus kitam asmeniui.
Vyriškis pareiškė parduodąs automobilį, o registravimo formalumus su tikruoju mašinos savininku neva teksią derinti patiems pirkėjams.
Patyrusiems pareigūnams įtartini pasirodė ir kiti pardavėjo atsakymai.
Įvertinę situaciją pasieniečiai nutarė patikrinti, ar parduodamas automobilis nėra vogtas.
Netrukus nustatyta, kad „BMW” nuo šių metų sausio yra ieškomas Kauno miesto vyriausiojo policijos komisariato kaip vogtas.
Pareigūnai į turgų iškvietė Utenos policininkus, kurie vyriškį ir automobilį sulaikė.
Šiemet Lietuvos pasieniečiai iš viso sulaikė 91 vogtą automobilį.
VSAT