Sprinto varžybose A. Duonėla ir E. Balčiūnas iškovojo sidabrą

Lietuvos irkluotojai Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas sekmadienį Zagrebe iškovojo 34-ojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato sidabro medalius, užėmę antrąją vietą dviviečių baidarių varžybose neolimpinėje 200 m sprinto distancijoje.

Dramatiškoje kovoje su serbais Draganu Zoričium ir Ognjenu Filipovičium lietuvius nuo aukso skyrė tik 0,024 sek.

Serbai įveikė distanciją per 32,253 sek., o lietuviai – per 32,277 sek.

Trečiąją vietą iškovojo lenkai Marekas Tvardovskis ir Adamas Vysockis (Marek Twardovski/Adam Wysocki) – 32,499 sek.

Kaip jau skelbėme, sekmadienį ryte A. Duonėla ir E. Balčiūnas iškovojo bronzą olimpinėje 500 m distancijoje, kurios nugalėtojai vokiečiai Ronaldas Rauhė ir Timas Vyskoteris (Ronald Rauhe/Tim Wieskotter) sprinte liko penkti.

Visai nedaug trūko, kad medaliu būtų pasipuošęs ir vienvietę baidare irklavęs Romas Petrukanecas, kuris sprinto finale finišavo ketvirtas – 35,847 sek. Iki prizinės vietos jam trūko 0,114 sek., o medalius pelnė Ispanijos, Lenkijos ir Rusijos atstovai.

Penktąją vietą 200 m distancijoje iškovojo vyrų keturvietė kanoja, kurioje plaukė Tomas Gadeikis, Raimundas Labuckas, Kazimieras Rėksnys ir Jevgenijus Miasniankinas. Jie distanciją įveikė per 34,251 sek. Iki medalio trūko tik 0,120 sek., o prizines vietas šioje rungtyje iškovojo Rusijos, Čekijos ir Baltarusijos įgulos.

Vienvietę kanoją irklavęs Jevgenijus Šuklinas sprinto finale finišą pasiekė septintas – 40,986 sek. Prizininkais čia tapo Ukrainos, Rusijos ir Kazachstano atstovai.

Kiek nelauktai į finalą prasimušusi vyrų dvivietė kanoja (T. Gadeikis ir R. Labuckas) liko paskutinė devinta.

2005-08-28 17:18

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .