Lietuvos krepšininkai pralaimėjo serbams ir liko treti

Juodkalnijos sostinėje Podgoricoje šeštadienį pasibaigusio keturių vyrų krepšinio komandų turnyro „ProMonte Super Kup” paskutiniosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė pralaimėjo Serbijos ir Juodkalnijos komandai 80:94 (18:16, 27:21, 20:22, 15:35) ir liko trečia, iškovojusi tik vieną pergalę.

Visas rungtynes laimėję serbai tapo nugalėtojais, o antrąją vietą užėmė Kroatijos rinktinė, įveikusi slovėnus 75:70.

Lietuvos krepšininkai tris kėlinius žaidė sėkmingai ir tvirtai pirmavo, o antrajame mūsiškiai buvo įgiję net 13 taškų persvarą (44:31). Tačiau viskas žlugo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai po kelių iš eilės Igorio Rakočevičiaus taiklių atakų serbai laimėjo atkarpą 14-0 ir įgijo dešimties taškų persvarą 79:69. Po tokio nokdauno lietuviai jau neatsigavo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.