Daugiausia vinių TV3 „Name“ vėl gavo naujokai

Šeštadienį 19.05 val. TV3 realybės šou „Namas“ dalyvių laukia itin įtemptas savaitės finalas, kurio metu paaiškės, kas netenka teisės toliau kovoti dėl didžiausio prizo Lietuvos realybės šou istorijoje – pusės milijono litų vertės svajonių namo.
Ketvirtadienį „Vinių“ vakaro metu paaiškėjo – pirmieji daiktus į raudonąjį karutį susikraus naujokai Aušra ir Donatas. Į taikinį prie vilniečių šeimos nuotraukų buvo įkaltos net penkios vinys.
Penktoji vinis visiems buvo staigmena. Ją šiauliečių Roberto ir Šarūno pora vakar gavo kaip vieną papildomą ir ją „padovanojo“ taip pat naujokams. Ji vaikinams netikėtai buvo skirta už laimėjimą pirmadienio laidoje rodytoje inkilų kalimo rungtyje.
„Viskas taip ir turėjo būti. Mes juk naujokai ir būtume išties nustebę, jei vakaras būtų pasibaigęs kitaip“, – sakė Aušra. Jai antrino vyras Donatas: „Čia mes ir jaučiamės kaip naujokai. To ir tikėjomės. Deja, neturėjome galimybės prisidėti prie šio namo projektavimo, tačiau jau spėjome jį įsimylėti“.
„Džiaugiuosi, kad pirmadienio kivirčai nesugadino mūsų santykių su broliais ir mes vis dar vieni kitus palaikome „, – dėl pagerėjusių santykių tarp abiejų vaikinų porų džiūgavo Vaidas.
Tačiau labai džiaugtis nėra kada. Darbai „Name“ virte verda. Nuo pat ryto iki sutemų statybose plušantys dalyviai žada, kad rytojaus finalo metu žiūrovai išvys visiškai pasikeitusį namą. „Sėdintys prie televizorių ekranų tikriausiai bus apstulbę, kai pamatys, kaip mūsų svajonių namas atrodys rytoj. Prižadame, kad akimirka bus nepakartojama!“, – žadėjo susijaudinęs dėl vis gražėjančio namo Mario.
Tačiau su kiekviena diena didėja ir nerimas – juk Aušra ir Donatas rytojaus savaitės finalo metu turės nuspręsti, su kuria iš likusių dviejų porų kovos dėl išlikimo realybės šou.

TV3

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.