Prezidentas pasveikino pajūryje vykstančios Lietuvos studentų sąjungos metinės asamblėjos dalyvius

Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasveikino Šventojoje vykstančios Lietuvos studentų sąjungos metinės asamblėjos „Studentų judėjimo reikšmė kuriant pilietinę visuomenę dalyvius.
„Nuoširdžiai sveikinu šios asamblėjos dalyvius ir visus Lietuvos studentus. Asamblėjos diskusijoms Jūs pasirinkote itin aktualią temą. Labai svarbu, kad Jūs, studentai, patys imate ieškoti naujų kelių, kaip didinti studentijos vaidmenį kuriant pilietinę visuomenę.
Jaunimas savo energiją, sugebėjimus ir entuziazmą geriausiai gali atskleisti pilietinėje visuomenėje, todėl Jūs, studentai, esate labiausiai suinteresuoti, kad Lietuvoje kuo greičiau įsitvirtintų pilietiškumo principai. Skatinkite studentiją jausti atsakomybę už savo šalį. Ne tik patys aktyviai dalyvaukite politiniame ir visuomeniniame gyvenime, bet ir telkite savo bendraamžius modernią Lietuvą kuriančiai veiklai.
Esu įsitikinęs, kad pilietinė sąmonė neatsiejama nuo patriotinių jausmų. Doras pilietis kartu yra ir savo šalies patriotas. Žmogaus demokratiniai įsitikinimai, visuomeninis sąmoningumas, atsakomybė už savo bendruomenę gimsta ne plynoje vietoje. Asmenybė bręsta konkrečioje dirvoje. Ta dirva – Tėvynė. Labai norėčiau, kad jaunimas ir studentai laikytųsi nuostatos, jog būti Lietuvos piliečiu ir patriotu — šiuolaikiška ir madinga. Tai neateina savaime. Daug galite nuveikti Jūs, studentijos lyderiai. Nuoširdžiai domėkitės garbinga mūsų šalies istorija, kultūra ir tautinėmis vertybėmis.
Tai ne tik netrukdys, bet, priešingai, padės Jums jaustis visaverčiais europiečiais, nes Europos tautų šeimoje galime būti įdomūs tik išsaugoję savo lietuviškumą ir tautinį savitumą. Būsime savimi pasitikintys ir kitų tautų gerbiami europiečiai tik tuomet, kai išdidžiai sakysime, jog esame Lietuvos piliečiai.
Linkiu Jūsų asamblėjai kūrybingų diskusijų! Sėkmės kuriant ateities Lietuvą ir kuo geriausios asmeninės kloties!”, -sakoma Prezidento Valdo Adamkaus sveikinime.
Lietuvos pajūryje rugpjūčio 26-28 dienomis vyksiančioje Lietuvos studentų sąjungos metinėje asamblėjoje ‘Studentų judėjimo reikšmė kuriant pilietinę visuomenę” siekiama apibrėžti šiandieninę studentų judėjimo sampratą, aptarti studentų judėjimo reikšmę kuriant pilietinę visuomenę ir gilinti studentų atstovų aukštųjų mokyklų senatuose ir akademinėse tarybose atstovavimo įgūdžius.

Prezidentūra

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , .

1 atsiliepimas į "Prezidentas pasveikino pajūryje vykstančios Lietuvos studentų sąjungos metinės asamblėjos dalyvius"

  1. jogis

    😀 jėėė geras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.