DHL siuntas pristatys ekologiškomis transporto priemonėmis

Pasaulinė skubaus gabenimo ir logistikos lyderė DHL įsigijo 70 gamtinėmis dujomis varomų transporto priemonių, skirtų siuntų pristatymui kelių transportu. Automobiliuose įmontuoti ekologiški gamtinių dujų varikliai atitinka griežčiausius šiuo metu transporto priemonėms taikomus taršos standartus.
Įsigydama gamtinėmis dujomis varomas transporto priemones, „Deutsche Post World Net“ grupė, į kurią įeina DHL, vykdo prisiimtus įsipareigojimus mažinti kompanijos valdomo transporto parko taršos rodiklius. Esminiai minėtos aplinkosauginės strategijos elementai – optimalus maršrutų planavimas, leidžiantis išvengti tuščių transporto priemonių eismo, modernus ir nuolat atnaujinamas automobilių parkas, vairuotojų mokymai.

„Deutsche Post World Net“ grupei aplinkosauga reiškia ne tik mūsų veiklos efektyvumo didinimą, bet ir galimybę kompanijos klientams pasiūlyti inovacines logistikos koncepcijas“, – sakė „Deutsche Post World Net“ Korporacinių reikalų departamento vadovė Dr. Monika Wulf-Mathies. Didelį dėmesį skirdama ekologijai, DHL siuntas gabena ne tik gamtinėmis dujomis, bet ir biokuru varomomis transporto priemonėmis. Esant galimybei, kompanijos kurjeriai naudojasi dviračiais, dalį siuntų pristato pėsčiomis.

DHL atstovaujanti „DHL Lietuva“ pernai tapo pirmąja logistikos bendrove Lietuvoje, kuriai buvo suteiktas Aplinkos apsaugos sistemų standartas ISO 14001:1996. Pasak „DHL Lietuva“ pardavimų ir rinkodaros skyriaus vadovo Ramūno Vaškevičiaus, bendrovės veikla tiesiogiai siejasi su transportu, todėl aplinkos apsauga yra neatsiejama kompanijos strategijos dalis. „Būdami socialiai atsakinga bendrove, jaučiame pareigą rūpintis bendrapiliečių gyvenimo kokybe, išskirtinį dėmesį skirdami ekologijos ir aplinkosaugos klausimams. ISO aplinkosaugos sertifikatas yra tik pirmasis žingsnis ir realus mūsų siekių saugoti aplinką nuo žalingo poveikio įrodymas“, – teigė jis.

„DHL Lietuva“ yra priėmusi Kokybės ir aplinkosaugos politikos memorandumą, kuriame bendrovė įsipareigojo sistemingai atlikti kompanijos veiklos rezultatų poveikio aplinkai vertinimą, nuolat diegti technologines naujoves, įgalinančias didinti logistikos procesų efektyvumą. Visi kompanijos darbuotojai apmokomi ir motyvuojami savo kasdieninį darbą atlikti atsakingai, saugant aplinką.

„Deutsche Post“, DHL ir „Postbank“ bendroves jungianti „Deutsche Post World Net“ yra pasaulyje pirmaujanti logistikos grupė. Turėdama platų tinklą visame pasaulyje ir gerai suprasdama vietos rinkų ypatumus, „Deutsche Post World Net“ siūlo klientams naujoviškus, jų poreikius atitinkančius sprendimus krovinių gabenimo ir valdymo, informacijos bei atsiskaitymų srityse.“Deutsche Post World Net“ grupė yra pirmaujanti „Dialog Marketing“ paslaugų tiekėja, siūlanti unikalų pašto paslaugų paketą. Tarptautinis grupės tinklas jungia daugiau kaip 220 pasaulio šalių ir teritorijų, joje dirba 380 tūkst. darbuotojų. 2004 metais „Deutsche Post World Net“ pajamos sudarė 43 mlrd. eurų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.