Švedija: plėšikai pasinaudojo traktoriumi

Ketvirtadienį ginkluoti banditai traktoriumi taranavo Stokholmo priemiestyje įsikūrusios apsaugos firmos būstinės sieną, pagrobė pinigus ir paspruko. Tai pranešė Švedijos policija.

Firmos „Securitas” specializacija – pinigų gabenimas. Ji aptarnauja bankus ir bankomatų tinklus. Nusikaltėliai tikėjosi didelės sumos, turėjusios būti „Securitas” seifuose.

Plėšikų buvo mažiausiai trejetas. Iš pradžių jie traktoriumi išlaužė plieninius vartus, o po to taranavo pastato, kuriame perkraunami pinigai, sieną. Bet jiems nepavyko įsilaužti į pagrindinį seifą. Tad jie pagrobė tik transportuoti paruoštus pinigus ir paspruko lengvuoju automobiliu. Bėgdami piktadariai mėtė ant kelio vinis, kad sutrukdytų persekiotojams.

„Securitas” atstovė spaudai pripažino, kad nusikaltėliai pagrobė tam tikrą sumą, bet negalėjo nurodyti jos dydžio. Ji taip pat neatsakė į klausimą, kiek pinigų paprastai būna firmos seifuose.

Daugelis švedų algas gauna kiekvieno mėnesio 25 dieną, todėl neatmetama galimybė, kad firmos seifuose buvo daug pinigų, skirtų bankomatams Stokholme ir jo priemiesčiuose.

2005-08-25 20:21

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.