„Global“ triukšmingai atsisveikins su vasara

Rugpjūčio 27-ąją Klaipėdos naktiniame klube „Global“ vyks griausmingas vasaros sezono uždarymas kultiniu pavadinimu „Summer Beat End“. Ši įspūdinga naktis užbaigs šurmulingą vasaros maratoną ir privers ruoštis artėjančiam rudens sezonui, kuris bus ne ką mažiau spalvingas.

Pasklido gandas

Siautulingame ir visus vasaros vakarėlius Klaipėdoje užgošiančiame renginyje pasirodys legendinio dueto „Piliavin & Zimbardo“ iš Didžiosios Britanijos narys Zimbardo. Prisiklausęs puikių atsiliepimų apie Klaipėdos publiką iš Kingkade, viešėjusio Lietuvoje Jūros šventės metu, jis nutarė kaip reikiant pasiruošti šiam vakarėliui ir visus atėjusius pamaloninti novatorišku ir išskirtiniu „Piliavin & Zimbardo“ skambesiu, apie kurį šokių muzikos pasaulyje jau sklando legendos.

Suderinę puikius grojimo įgūdžius prie pulto su išties įspūdingu savo diskografijos ir remiksografijos sąrašu bei nuolatiniu kontaktų palaikymu su pasaulyje pripažintais firmos ženklais – „Piliavin & Zimbardo“ jau seniai šokių muzikos ekspertų vadinami neeiliniu duetu. Jie taip pat yra vieno geriausio UK šokių muzikos žurnalo IDJ (International DJ) apžvalgininkai, valdo grupę įrašų kompanijų „Distraekt“, „Distraektions“, „Extraekt“ ir „Subtraekt Records“, greta jų neseniai pradėjusi veikti ir jau pripažinta „Distraekt Music Publishing“ kompanija.

Apkeliavo pasaulį

Ženklas „Distraekt“ – vienas iš įtakingiausių pasaulyje energingojo ir galingojo „tribal house“ stiliaus srityje. Šios kompanijos inicialai ant plokštelių užsitarnavo patikimą vardą pasaulinėje šokių muzikos scenoje. Vos išleidusi pirmuosius įrašus, ji privertė suklusti daugelį šokių muzikos grandų, o ypač Satošį Tomį, kuris įtraukė „Piliavin & Zimbardo – Plan B“ vinilą į savo „Global Underground“ rinkinį.

„Distraekt“ atitinka jai klijuojamą etiketę, ji niekada nesusikerta ir nenuvilia, traukia savo atviru požiūriu į ateities šokių muziką, patraukliu palaikymu savo išleistiems kūriniams.

„Piliavin & Zimbardo“ duetas pastaruosius kelerius metus drebina ir virpina galingais „tribal“ ritmais pasaulio šokių muzikos sceną. Savo visa griaunančiu skambesiu jie jau „subombardavo“ Taivaną, Indoneziją, Čilę, Venesuelą, Kazachiją, Graikiją, Ispaniją, Singapūrą, Malaiziją, JAV, JK, Daniją. Berods atėjo laikas į šį sąrašą įtraukti ir Lietuvą.

Vyksta derybos

„Piliavin & Zimbardo“ nuolat bendradarbiauja su tokiais šokių muzikos grandais kaip Robis Rivera, Viktoras Kalderonas, Oskaras G, Peteris Rauhoferis, „That Kid Chris“, Tomas Stefanas, Entonis Papa. Jų atnaujinti kūriniai išleisti įrašų kompanijose „Star 69“ („Grammy“ apdovanojimų laimėtoja; Peterio Rauhoferio ženklas), „Sunkissed“ („Grammy“ apdovanojimų laimėtoja; Bilo Hamelo ženklas), „Statrax“ („Grammy“ apdovanojimų laimėtoja; Viktoro Kalderono ženklas) ir „Stereo Productions“ („Chus & Ceballa“ ženklas). O kupinos pasitikėjimo savimi asmeninės kompozicijos interpretuojamos kaip neišsenkančio ir tyraus skambesio šaltinis šiuolaikinėje house scenoje.

Į Lietuvą Zimbardo atveš ir visiškai naują dar „garuojančią“ „Sun & Virus J“ plokštelę „Distraektion ltd.“ „Get Drunk/ Cocain“, kurią vakarėlyje ant patefono užsidės ir visiems jos uždegančius ritmus leis pajusti šių kompozicijų autoriai – Klaipėdos publikai puikiai pažįstamas DJ Sun bei pirmąkart „Global“ klubo lankytojams pasirodysiantis Virus J.

Klaipėdiečiai „Sun & Fyzo“ gavo pasiūlymą su viena iš naujausių vaikinų kompozicijų praverti naujos Urugvajaus įrašų kompanijos duris. Šiuo metu vyksta derybos. Kuo viskas pasibaigs, sužinosime artimiausiu laiku.

Visiškai užbaigtas kurti „Sun & Fyzo“ kūrinys „I am“ rugsėjo mėnesį pasieks radijo stotis, o vaikinų duetas kartu su Virus J jau kuria bendro projekto planus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.