Lietuvos irkluotojai semia medalius

Vengrijoje pasibaigusiame pasaulio jaunių (iki 20 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Lietuvos atstovai iškovojo du medalius. Dar vieną parsivežė iš pasaulio jaunimo (iki 23 metų) akademinio irklavimo čempionato.

Pasaulio čempionu 500 m distancijoje tapo kanojininkas Jevgenijus Šuklinas (1:58,917), jis 0,630 sekundės aplenkė ukrainietį Jurijų Čebaną bei 0,654 sekundės – trečiojoje pozicijoje likusį lenką Mariuszą Kruką. Be to, J.Šuklinas šeštadienį 1000 m distancijoje iškovojo bronzos medalį (3:57,955), jis tik 0,546 sekundės nusileido čempionu tapusiam vokiečiui Erikui Leuei.

Bronzos medalį jaunimo varžybų 500 m distancijoje iškovojo baidarininkas Rokas Malinauskas (1:48,349), kuris 1,908 sek. pralaimėjo planetos čempionu tapusiam ispanui Diego Cosqayai, o sidabrą pelniusiam vengrui Andrasui Dobosui nusileido vos 0,798 sekundės.

Sekmadienį Vokietijoje pasibaigusiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) akademinio irklavimo čempionate sidabro medalį iškovojo Mindaugas Griškonis, jis 2000 m distanciją įveikė per 6:55,24 ir 3,06 sek. atsiliko nuo nuolatinio varžovo Jozepho Sullivano iš Naujosios Zelandijos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .