Joninių savaitgalį Lietuvoje žuvo 12 žmonių

Ilgąjį Joninių savaitgalį Lietuvoje žuvo 12 žmonių. Nors tragiškų avarijų keliuose buvo nemažai, palyginti su praėjusių metų trumpiausios nakties šventėmis žuvusiųjų buvo mažiau. Pernai tuo pat metu keliuose buvo žuvę 18 žmonių.
Tragiškiausias keliuose buvo praėįęs penktadienis – įvyko 19 avarijų, kuriose nukentėjo žmonės. Jose žuvo 7 gyventojai, tarp jų du nepilnamečiai, ir 25 buvo sužeisti. Tarp jų – 8 vaikai ir paaugliai. Tądien dėl neblaivaus vairuotojo kaltės įvyko viena avarija. Joje 1 žmogus žuvo ir dar 1 buvo sužeistas.

Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnybos duomenimis, šeštadienį įvyko 14 avarijų, kuriose du žmonės žuvo ir 19 buvo sužeista. Tarp sužeistųjų – 4 nepilnamečiai. 1 avariją sukėlė neblaivus vairuotojas. Joje nukentėjo 1 žmogus.

Sekmadienį įvyko 12 avarijų. Jose 2 žmonės žuvo ir dar 10 buvo sužeista.

Pirmadienį įvyko 7 avarijos. Žuvusiųjų jose nebuvo, tačiau 11 eismo dalyvių patyrė traumas. Tarp jų – 4 nepilnamečiai.

Antradienį įvyko 8 avarijos. Vienoje žuvo žmogus – į Lietuvą Joninių švęsti atvykęs Latvijos pilietis. Ši eismo nelaimė įvyko ankstų rytą Rokiškio rajone, kelio Pandėlys-Aukštadvaris-Kvetkai 2-ame kilometre, Buivydiškių kaimo ribose.

Automobilis „Audi 80“, vairuojamas, pirminiais duomenimis neblaivaus ir neturinčio teisės vairuoti transporto priemonę 21 metų Latvijos piliečio A.G. nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.

Eismo įvykio metu žuvo automobilio keleivis, 23 metų Latvijos pilietis D.P. Sužalotas kitas keleivis Latvijos pilietis 22 metų A.K. Jis dėl stuburo traumos paguldytas į ligoninę.

Įtariamasis automobilio vairuotojas A.G. uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1.22 promilių girtumas.

Pirminiais duomenimis, 5 jaunuoliai iš Jekabpilio miesto Latvijoje atvažiavo į Lietuvą norėdami pamatyti, kaip švenčiamos Joninės.

Nepaisant tragiško Joninių savaitgalio, policijos statistiniai duomenys rodo, kad avarijų Lietuvoje, palyginti su praėjusiais metais, mažėja.

Šiemet įvyko 603 avarijomis mažiau nei pernai. Žuvusiųjų sumažėjo 119, o sužeistųjų sumažėjo net 821.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.