Dėl IAE veiklos pratęsimo derybos nevyksta – eurokomisarė D. Grybauskaitė

Jokios derybos dėl Ignalinos atominės elektrinės (IAE) antrojo reaktoriaus veiklos pratęsimo nevyksta, vyksta tik techninio lygio konsultacijos, sako eurokomisarė nuo Lietuvos Dalia Grybauskaitė.
Pasak jos, politinės derybos gali būti pradėtos tik tuo atveju, jeigu Europos Taryba (ET) įgalioja Europos Komisiją (EK), tačiau šiuo metu tokių įgaliojimų nėra ir jų niekas nėra prašęs.

„Iš šono žvelgiant ir faktai rodo, kad vyksta tik techninio lygio konsultacijos, kartoju, ne derybos, o techninio lygio konsultacijos ir informacijos pateikimas Europos Komisijos techniniame lygmenyje”, – po susitikimo su Seimo vicepirmininku, konservatoriumi Andriumi Kubiliumi žurnalistams sakė D.Grybauskaitė.

Eurokomisarės teigimu, kalbant apie atominės elektrinės antrojo reaktoriaus darbo pratęsimą laiko pradėti deryboms tarp Europos Sąjungos (ES) valstybių narių vyriausybių lyg ir pakaktų, tačiau, jos nuomone, ES šalys narės nėra linkusios atsižvelgti į Lietuvos pageidavimus IAE darbą pratęsti iki 2012 metų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , .

1 atsiliepimas į "Dėl IAE veiklos pratęsimo derybos nevyksta – eurokomisarė D. Grybauskaitė"

  1. Juozas

    Jūs ką, išprotėjot iki tokio naivumo? Valdžios mafija jau senai viską sudėliojo-suplanavo, pasidalino tarpusavyje ir elektrinės uždarymo, ir po to sekančių pasėkmių pelnus, o jūs vis dar sapaliones jų klausote apie gryžimą į „atgal”. Nereikia būti tokiems naivuoliams…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.