Lietuvos atstovas Jeronimas Milius nepateko į Eurovizijos finalą

Lietuvai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovavęs Jeronimas Milius su roko balade „Nomads in the Night“ nepateko tarp dešimties atlikėjų, kuriems suteikiamas bilietas į konkurso finalą.
23-ejų J.Milius savo roko baladę pristatė vilkėdamas dizainerės Eglės Babilaitės-Sitas kurtus klajoklio drabužius bei pasipuošęs specialiai konkursui gamintais masyviais juvelyriniais dirbiniais – žiedais ir diržo sagtimi. Tačiau Europos žiūrovų simpatijos atiteko atlikėjams iš Ukrainos, Kroatijos, Albanijos, Islandijos, Gruzijos, Danijos, Švedijos, Latvijos, Turkijos ir Portugalijos.

Dėl teisės dalyvauti „Eurovizijos“ didžiajame finale Serbijos sostinėje Belgrade vykusiame antrajame konkurso pusfinalyje J.Milius varžėsi su aštuoniolikos šalių atlikėjais.

Pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis vyko antradienį, jame sėkmė šypsojosi Graikijai, Rumunijai, Bosnijai ir Hercogovinai, Suomijai, Rusijai, Izraeliui, Azerbaidžanui, Armėnijai, Lenkijai ir Norvegijai. Šių šalių atstovai šeštadienį toliau varžysis dėl „Eurovizijos“ nugalėtojo vardo. Dar penkios šalys – praėjusių metų „Eurovizijos“ nugalėtoja ir renginio šeimininkė Serbija bei didžiosios konkurso rėmėjos: Ispanija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija ir Vokietija, į finalą patenka be kovos pusfinalyje.

Daugiau nei dešimtmetį šiame konkurse dalyvaujantiems Lietuvos atstovams sėkmingiausia buvo 2006-ųjų metų „Eurovizija“, kuomet Lietuvos šou žvaigždžių rinktinė „LT United“ iškovojo aukščiausią per šalies dalyvavimo konkurse istoriją šeštąją vietą.

Pernai Lietuvai atstovavusi grupė „4Fun“ ir Julija Ritčik liko dvidešimt pirma tarp 24 dalyvių.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma .

8 atsiliepimai į "Lietuvos atstovas Jeronimas Milius nepateko į Eurovizijos finalą"

 1. gerai

  Man patiko ir nesmerkiu,o tik galiu pagirti Milių,nes pasirodė nuostabiai.Sėkmės jam tolimesniame kūrybiniame kelyje

 2. Daiwwa

  Balsas-superinis ir atrode gerai, daina grazi…na ne visiems ta grozi duota suprast…Be to, juk tai „balkanovizija“, o musiskiai uzsienyje-labai darbais tuo metu buvo uzsieme. Man Patiko ir to GANA…..

 3. Hahas

  Pasirode Milius tikrai puikiai, bet kadangi cia reikia kazkokio cirko ir klounu, ko Lietuvos pasirodyme nebuvo, todel ir nepateko.

 4. egle

  man labai patiko Jeronimas ir aš prisidedu prie gerų linkėjimų!

 5. oge

  kategoriskai sakau -NE Jeronimui!!!
  Butu nuvaziavusi Pilvelyte-skintume laurus 😀

 6. saulė

  ŠAUNUOLIS! LABAI PUIKIAI PADAINAVO.O KAD EUROPA ŽEMO INTELEKTO,TAI JOS BĖDA.TIK PLIKŲ MERGINŲ DUOK…. 💡

 7. LIUKS

  Na ir kas, kad nepateko i finala?! Puikiai sudainavo, puiki balade – Lietuva uz visa Europa auksciau visa galva. Tiems „proto bokstams“ tik tralialiulkas ir dainuoti. SAUNUOLIS JERONIMAS!!!

 8. to oge

  Aha, Pilvelyte jau buvo Anglijoje… Niekas jos lyrisku giedojimu neivertino. Grizo nosi nukabinusi…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.