Popierinių lėktuvo bilietų nebeparduos

Netrukus keliaujantieji įsigyti popierinių lėktuvo bilietų nebegalės. Nuo birželio 1-osios bus parduodami tik elektroniniai skrydžių bilietai.

Toks sprendimas buvo priimtas įsigaliojus bendrai nustatytai Tarptautinės oro transporto asociacijos, vienijančios daugiau nei 90 proc. visų pasaulio oro bendrovių, tvarkai.

Nuo vasaros keleiviai patekti į lėktuvą galės pateikę asmens dokumentą bei bilieto užsakymo kodą.

Užsisakiusiems bilietus internetu užteks pateikti atspausdintą rezervacijos lapą.

Pasak oro bendrovės „airBaltic” Rinkodaros ir viešųjų ryšių koordinatorės Rositos Sakalauskaitės, šiuo sprendimu siekiama apsaugoti ne tik pačius keleivius, bet ir gamtą.

„Visų pirma, nauja sistema apsaugos keleivius, kad bilietai iš jų nebūtų pavogti arba, kad patys jų nepamestų. Žiūrint iš gamtosauginės pusės skaičiuojama, kad atsisakius popierinių bilietų per metus visame pasaulyje pavyks išsaugoti apie 50 tūkst. medžių”, – pabrėžė R.Sakalauskaitė.

R.Sakalauskaitės teigimu, popieriniai skrydžių bilietai jau seniai nebepopuliarūs – jų šiuo metu nuperkama apie 2 proc.

Visi keliautojai popierinius lėktuvų bilietus vėlesniems šių metų mėnesiams įsigiję iš anksto jais pasinaudoti galės kaip įprastai.

„Žinoma, jei žmogus jau dabar turi nusipirkęs popierinį bilietą, pavyzdžiui, rugsėjo mėnesiui, jo nepraras ir neturės pasikeisti. Juo pasinaudoti jis galės lygiai taip pat kaip ir iki naujos tvarkos įsigaliojimo”, – pažymėjo R.Sakalauskaitė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma .

1 atsiliepimas į "Popierinių lėktuvo bilietų nebeparduos"

  1. idomu

    o kiek popieriaus sunaudoja tie, kurie spausdinasi elektroninius bilietus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.