Pavasaris – be realybės šou etiketės

Muzikinio TV realybės šou „Dangus 2“ nugalėtojas Justas Lapatinskas, įrašęs naują dainą, savo gerbėjus kviečia džiaugtis sužydėjusiais pavasario žiedais.

Atlikėjas pavasarį pasitinka su daina „Pavasario žiedai“. „Tai šviesi daina, kuri turėtų žmonėms pažadinti norą atsinaujinti, pasikeisti, suteikti optimizmo“, – apie dainą kalba atlikėjas.

Be to, šis kūrinys pradeda naują Justo gyvenimo etapą – be „Dangaus 2“ nugalėtojo etiketės. Justas suprato, kad realybės šou jau praėjo, prasideda naujas gyvenimas. Atlikėjas pabrėžė, jog nieko blogo neturi prieš dalyvavimą realybės šou. Tiesiog nori, kad gerbėjai matytų, jog tas žmogus, kuriuo jie patikėjo ir leido laimėti, neužmigo ant laurų ir eina toliau. „Negali visada gyventi tuo, kad esi laimėtojas. Reikia įrodyti, kad išties esi vertas to vardo, – sako Justas. – Be to, pavasaris – tai laikas, kai viskas kinta“.

Jau topuose

Pačiam atlikėjui naujausias kūrinys yra bene pirmasis, kurį atlikdamas išties jaučia malonumą ir pasitenkinimą. „Nedrįstu sakyti, kad tai pati geriausia, bet tikrai viena geresnių mano dainų“, – džiaugiasi vaikinas. Tai pirmasis atlikėjo kūrinys, kuris jau skamba radijo stočių topuose.

Šiandien atlikėjas sako, kad yra kitoks nei tada, kai laimėjo šou projektą. Dabar jis save vadina rimtesniu, atsakingiau į gyvenimą žvelgiančiu ir suprantančiu, jog niekas nieko ant auksinės lėkštutės neatneš – dėl visko reikia stengtis pačiam. „Justas tai suprato. Ir jam pačiam dėl to keista“, – juokiasi atlikėjas.

Paklaustas, ar nebijo, kad daina gali būti painiojama su šiuo metu jau išsiskyrusios grupės „Mango“ pirmuoju superhitu „Pavasariniai žiedai“, Justas nustebo: „Net nepagalvojau. Tikrai, skamba panašiai. Gal reikėjo kitokio pavadinimo… Bet vis tik nemanau, kad žmonės neatskirs mano ir jau iširusios grupės dainos“.

Justas įsimylėjo

Aktorinio ir šokio meno studijas Vilniaus kolegijoje derindamas su naujų dainų įrašais bei koncertais Justas pavasarį pasitinka atnaujinęs ne tik dainų repertuarą, bet ir atsinaujinęs pats. „Ir mano gyvenime yra pokyčių. Aš įsimylėjau!“ – prisipažino vaikinas. Tačiau kol kas neatskleidžia, kas jo išrinktoji.

Šiuo metu atlikėjas įrašinėja savo antrąjį diską bei ruošiasi koncertų sezono atidarymui. „Aš noriu ne kiekybės, o kokybės, tad šiuo metu skiriu visas jėgas repeticijoms ir programos ruošimui“, – ryžtingai kalba jis. Anot Justo, jis nenori koncertuoti vien tam, kad užsidėtų pliusiuką.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , , , , , .

2 Responses to Pavasaris – be realybės šou etiketės

  1. :]*~

    labai fainas tekstas 🙂 😀 😛 tik redaktores pavarde is mazosios raides!! 😕

  2. :]*~

    labai fainas tekstas 🙂 😀 😛 tik redaktores pavarde is mazosios raides!! 😕 🙄

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.