Latvijoje evakuoti visi užplaukusio ant seklumos laivo „Mona Lisa“ keleiviai

Pirmadienio vakarą buvo evakuoti visi keleiviai iš kruizinio laivo, sekmadienio rytą užplaukusio ant seklumos Irbės sąsiauryje Baltijos jūroje, pranešė agentūrai BNS Latvijos pakrantės apsaugos tarnybos karininkė spaudai Lienė Ulbina.
Latvijos karinių jūrų pajėgų laivai „Varonis“ ir „Viesturs“ iš viso į Ventspilio uostą pergabeno 662 žmones, tarp jų 651 keleivį ir 11 įgulos narių. Kiek pailsėję jie traukiniu išvyko į Rygą, iš kur pernakvoję viešbučiuose turistai išskris į Vokietiją.

Kapitono sprendimu, 322 įgulos nariai liko laive. Jame taip pat yra Pakrantės apsaugos tarnybos ir Latvijos jūrų administracijos ekspertai.

Toliau mėginama nutempti laivą nuo seklumos.

Kaip jau pranešta, dėl nežinomų priežasčių laivas „Mona Lisa“ sekmadienio rytą užplaukė ant seklumos už 18 kilometrų nuo kranto Irbės sąsiauryje, oro sąlygos tuo metu buvo palankios.

Nepavykus nutemti laivo „Mona Lisa“ nuo seklumos, buvo nuspręsta žmones iš jo evakuoti.

Laivas „Mona Lisa“, plaukiojantis su Bahamų vėliava, buvo pastatytas septintajame dešimtmetyje ir priklauso Vokietijos bendrovei „Lord Nelson Seereisen“.

Laivo ilgis – 173 metrai, jis turi aštuonis keleiviams skirtus denius. Laivu gali plaukti 782 keleiviai ir 417 įgulos narių.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.