„Lietuvos ryto” jaunimas palaužė „Crvena Zvezda” ekipą

Eurolygos finalinio turnyro Madride grupių varžybose Vilniaus „Lietuvos ryto” jaunimo komanda po atkaklios kovos rezultatu 82:73 (23:13, 10:20, 28:23, 21:17) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda” klubą. Tai jau antroji vilniečių pergalė šiame turnyre.

„Lietuvos ryto” komanda rungtynes pradėjo spurtu 8:0. Vis dėlto „Crvena Zvezda” ekipos žaidėjai greitai atsigavo ir ėmė mažinti atotrūkį. Paskutiniosios kėlinio minutės metu klubus skyrė septyni taškai, tačiau vilniečių gynėjas Marius Zimnickas pataikė iš toli ir vėl atstatė dviženklį pranašumą (23:13).

Antrojo ketvirčio pirmąsias dvi minutes nei viena, nei kita komanda negalėjo pelnyti taškų. Artėjant ketvirčio pabaigai „Lietuvos ryto” žaidimas ėmė strigti. Po aštuonioliktą minutę Nemanjos Nedovičiaus pataikyto dvitaškio komandas skyrė tik du taškai (31:29). Kitos atakos metu „Crvena Zvezda” klubas baudų metimais pasivijo lietuvius (31:31). Prabėgus dviem kėliniams rezultatas buvo lygus – 33:33.

Po ilgosios pertraukos lietuviai vėl išsiveržė į priekį (41:36). Serbai kėlinuko metu porą kartų buvo persvėrę rezultatą (51:50), tačiau tada Evaldas Kairys ir Augustas Pečiukevičius vėl atstatė pranašumą (58:54). Iki ketvirčio pabaigos „Lietuvos rytas” persvarą padidino dar vienu tašku (61:56).

Viskas sprendėsi paskutiniajame ketvirtyje, kurį taikliu tolimu metimu pradėjo „Crvena Zvezda” ekipos gynėjas (59:61). Vėliau serbai visą laiką alsavo lietuviams į nugarą, tačiau persverti rezultatą nesugebėjo. Susitikimo pabaigoje „Lietuvos ryto” krepšininkai taikliai metė nuo baudų metimo linijos bei iškovojo pergalę (82:73).

Rytoj vilniečiai dėl vietos finale kausis su kol kas pralaimėjimų nepatyrusia Barselonos „AXA FC Barcelona” ekipos jaunimo komanda. Susitikimas prasidės 12:00 valandą.

„Lietuvos rytas”: A.Pečiukevičius 19, G.Bertašius 17, R.Jukonis 12 (5 atk. kam.), M.Zimnickas 10, O.Varanauskas 8.

„Crvena Zvezda”: N.Nedovičius ir L.Radosavijevičius – po 15, D.Miloševičius 9, D.Suša 8.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .