Putinas yra tarp įtakingiausių pasaulio žmonių

„Time“ žurnalas parengė įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą 2008 metų duomenimis. Tarp įtakingiausių lyderių, kūrėjų ir mokslininkų figūruoja ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.
Pirmąją vietą „Time“ sąraše užėmė Dalai Lama, o žurnalo skaitytojai pirmenybę atidavė žaidimų dizaineriui iš japonų „Nintendo“ kompanijos Shigeru Miyamoto (Sigerui Mijamotui).

Beje, už jį balsavo 1 mln. 829 tūkst. žmonių, kai tuo tarpu artimiausias japono varžovas nesurinko pusantro milijono balsų.

V.Putinas „Time“ sąraše užėmė antrą vietą kategorijoje „Lyderiai ir revoliucionieriai“. Straipsnį apie Rusijos prezidentą parašė buvusi JAV valstybės sekretorė Madeleine Albright (Madlena Olbrait), apibūdinusi V.Putiną kaip „griežtą, savimi pasitikintį, darbštų, patriotiškai nusiteikusį ir simpatišką žmogų“. Bet pastaruoju metu, pasak M.Albright, V.Putinas nebeatrodo toks žavus, ypač Vakarų šalių gyventojams.

Į „Time“ sąrašą taip pat pateko trys kandidatai į JAV prezidento postą – Barackas Obama (Barakas Obama), Hillary Clinton (Hilari Klinton) ir Johnas McCainas (Džonas Makeinas), dabartinis Baltųjų rūmų šeimininkas George’as W.Bushas (Džordžas V.Bušas), Kinijos komunistų partijos lyderis Hu Jintao (Hu Dzintao), taip pat buvęs Britanijos premjeras Tony Blairas (Tonis Bleras).

„Time“ sąraše vietos atsirado ir Stevui Jobes’ui (Stivui Džobsui), „Apple“ kompanijos įkūrėjui, televizijos vedėjai Oprah Winfrey (Oprai Vinfri), Angelinai Jolie (Andželinai Džoli) su Bradu Pittu (Bredu Pitu) ir aktoriui George’ui Clooney (Džordžui Kluniui).

Tai jau penktasis toks „Time“ sąrašas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.