Dvi moterys iš atsiskyrėlių, laukiančių pasaulio pabaigos, mirė oloje Penzos srityje

Rusijoje vienas apokalipsinės bendruomenės narių, kuris išėjo iš olos Penzos srityje prieš savaitę, kai įgriuvo kelios žeminės celės, teigia, kad jiems gyvenant atsiskyrus, mirė dvi moterys, laukusios pasaulio pabaigos.
„Mums ten būnant, mirė du žmonės. Jie ten palaidoti. Vienas žmogus mirė nuo vėžio, tai onkologinė ligonė – Tamara iš Blagoveščensko. Antroji pasninkavo, tai – Baltarusijos pilietė”, – papasakojo Rusijos televizijos kanalui anglų kalba „Russia Today” Vitalijus Nedogonas.

Savo ruožtu Penzos vicegubernatorius Olegas Melničenka, kuruojantis valdžios veiksmus atsiskyrėlių klausimu, pranešė agentūrai „Interfax”, kad nieko nežino apie kurio nors iš sektantų mirtį.

V.Nedogonas pažymėjo, jog Rusijos valdžia nenori, kad būtų kalbama apie dviejų minėtų moterų mirtį oloje.

Pasak V.Nedogono, kuris tapo šios apokalipsinės bendruomenės lyderiu vietoj pripažinto nepakaltinamu „tėvo Piotro”, be mirusios moters, oloje buvo dar keli Baltarusijos piliečiai, ir dalis jų tebėra žeminėje.

„Yra vienas dalykas, kuris mums kelia susirūpinimą. Valdžia kažkodėl slepia ir neleidžia mums kalbėti, kad mums ten būnant mirė du žmonės, – pažymėjo V.Nedogonas. – Baltarusijos prezidentui Aleksandrui Lukašenkai bus labai įdomu sužinoti, kas nutiks ten esantiems keliems Baltarusijos piliečiams, jeigu pas juos bus įsiveržta jėga”.

2007 metų lapkritį 35 žmonės apsigyveno iš anksto įrengtoje žeminėje Penzos srityje. Jie nusprendė būti ten iki gegužės, kai, jų nuomone, turi ateiti „pasaulio pabaiga”.

Žmonės grasino susideginti, jeigu bus pamėginta juos jėga išvesti iš žeminės. Pradėjus tirpti sniegui, vanduo paplovė žeminės atramas, ir daugelis atsiskyrėlių – 24 žmonės- išėjo iš jos.

Tarp išėjusiųjų buvo keturi vaikai. Visi išėjusieji dabar gyvena dviem grupėmis Nikolskojės kaime. Po ilgų derybų atsiskyrėliai sutiko, kad iki ortodoksų Velykų balandžio 27 dieną į paviršių išeis visi oloje užsidarę žmonės.

Bendruomenės, kuri vadina save Tikrąja Rusų Ortodoksų Bažnyčia, nariai įsitikinę, kad 2008 metų gegužę ateis pasaulio pabaiga.

Bendruomenės lyderis Piotras Kuznecovas, kuris vadina save tėvu Piotru, pats nebuvo išėjęs į žeminę.

Prieš savaitę jis sužalota galva buvo atvežtas į ligoninę. Valdžios teigimu, susižalojo jis pats, mėgindamas nusižudyti.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , , .

3 atsiliepimai į "Dvi moterys iš atsiskyrėlių, laukiančių pasaulio pabaigos, mirė oloje Penzos srityje"

  1. VISISKAS

    ABSURDAS IR ISITIKINK TAIP?KA AS ZINAU KAS TURI DARYTIS GALVELEJE,KAD TAIP PADARYTUM?

  2. w

    jei durni tai tegu ten lindi ir dvesia. kam cia idomu.

  3. Erika

    ziauriau ir buti negali… 😯

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.