V.Muntianas dar kartą apklaustas Generalinėje prokuratūroje

Generalinėje prokuratūroje antradienį antrą kartą kaip liudytojas apklaustas buvęs Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas.
Lydimas advokato jis popietę apsilankė pas kyšininkavimą Kauno apskrities viršininko administracijoje tiriantį prokurorą. Tai jau antroji politiko apklausa Generalinėje prokuratūroje. Pirmoji apklausa įvyko balandžio 2 dieną.

Pareigūnai yra užfiksavę keliasdešimt tuomečio Seimo pirmininko telefono skambučių į korupcijos skandalą įsivėlusiam tuomečiam Kauno apskrities viršininko pavaduotojui Virginijui Vizbarui.

V.Muntianas kurį laiką atkakliai neigė ką nors pažeidęs, bet atsistatydindamas iš Seimo pirmininko pareigų vis dėlto pripažino suklydęs.

Buvusiam Kauno apskrities valdininkui V.Vizbarui pareikštas įtarimas dėl didelės vertės kyšio priėmimo. Jis po beveik dvi savaites trukusio suėmimo buvo paleistas, paskyrus namų areštą.

V.Vizbaras neneigė neneigė anksčiau susitikinėjęs su tuometiniu Seimo pirmininku Viktoru Muntianu.

,,Aš buvau vienas iš derinančiųjų.<...> Jis (Muntianas-BNS) ne man davė 2 tūkstančius litų. Jis sumokėjo projektuotojams už atliktą darbą ir perdavė per mane. Gal jam taip buvo patogiau, kodėl manęs klausiat?”, – paleistas į laisvę stebėjosi V.Vizbaras. Jis teigia, kad 80 tūkst. litų kyšio negavęs.

V.Muntianą STT užfiksavo V.Vizbaro kabinete.

Be V.Vizbaro baudžiamojoje byloje įtarimai pareikšti dviem kaunietėms verslininkėms Birutei Jablonskienei ir Laimai Baranauskienei. Jos įtariamos davusios 100 tūkst. litų kyšį už tai, kad Kauno taryba priimtų palankų sprendimą dėl maždaug 4 arų žemės sklypo pardavimo miesto centre. Moterys į laisvę paleistos buvo anksčiau.

Be to, įtariama, kad Pilietinės demokratijos partijai buvo sumokėta 20 tūkst. litų. Žiniasklaida teigia, kad pinigų pervedimo partijai faktą pareigūnams pavyko užfiksuoti

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , .

1 atsiliepimas į "V.Muntianas dar kartą apklaustas Generalinėje prokuratūroje"

  1. SSS

    I cype tave, g….y!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.