Medvedevas internete rado 630 savo antrininkų

Išrinktasis Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas papildė savąjį interneto aistruolio įvaizdį pasakojimu apie lankymąsi socialiniuose tinkluose ir paragino valstybę nepiktnaudžiauti galimybėmis apriboti virtualiosios bendruomenės laisvę.
D.Medvedevas ketvirtadienį kalbėjo 12-ojo Rusijos internetinio forumo dalyviams, pasisakydamas „subtiliu žodžio laisvės ir atsakomybės santykio“ internetinėje erdvėje, tapusioje tribūna kritikuoti valdžią, kontroliuojančią pagrindines žiniasklaidos priemones, ypač televiziją, klausimu.

„Atsakymas į šį klausimą gana paprastas: reikia visur laikytis įstatymų, taip pat ir internete… Tuo pat metu valstybės pozicija turi būti rami, lojali (interneto atžvilgiu)“, – kalbėjo išrinktasis prezidentas.

Kai kurie Rusijos politikai pastaruoju metu ragina valstybę stipriau reguliuoti internetą. Prokuratūra reikalauja patraukti baudžiamojon atsakomybėn vieną iš „Gyvojo žurnalo“ (livejournal.ru) vartotojų, kaltindama jį internetiniame dienoraštyje išspausdinus milicininkus įžeidžiančius komentarus.

D.Medvedevas, kuris bus inauguruotas gegužės 7 dieną, anksčiau yra sakęs, jog informacijos semiasi ne tik iš valstybės kontroliuojamos žiniasklaidos, bet ir opozicijos tinklalapiuose. Forume jis papasakojo, kad domisi ir populiaresniais socialiniais serveriais, iš kurių paminėjo „odnoklassniki.ru“ ir „V kontakte“.

„Vakar pasižvalgiau po „odnoklassniki.ru“… Mačiau gal kokius 630… dalis jų tiesiog stebėtinai panašūs į mane. Na tiesiog kaip du vandens lašai!“, – kalbėjo D.Medvedevas, turėdamas galvoje interneto vartotojus, mėgdžiotojus išrinktąjį Rusijos prezidentą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.