„Nuo…iki”: praeityje dievintos garsenybės šiandien skęsta skurde

Pirmadienį, LNK laida „Nuo…iki” šokiruos ne vieną – bus parodyti atviri interviu su praeities žvaigždėmis, kurių spindesys, deja, nebešildo lietuvių.

„Jiems gėda prisipažinti, kad savaitėmis valgo tik kruopas, nes kitam maistui neturi pinigų”, – netikėtus žodžius beria praeityje garsi dainininkė Roma Mačiulytė. Buvusi „Nerijos” ir „Trimito” ansamblių atlikėja, dėl kurios širdies anuomet tarpusavyje varžėsi „Žalgirio” krepšininkai, o turtais apipiltą gyvenimą žadėjo arabų šeichas, atvirame interviu pasakos apie kolegas, kurie šiandien yra atsidūrę ties skurdo riba.

Laida apie tuos, kurie po milžiniškos tuomečio populiarumo bangos buvo užmiršti, paniro į alkoholį ir depresiją. R. Mačiulytė tapo ne vieno praeityje garsaus atlikėjo asmeninės dramos liudininke.

Pati Kaune gyvenanti dainininkė šiandien taip pat retai šmėžuoja viešumoje. Ji dirba muzikos mokytoja ir yra įsikūrusi nedideliame bute. Tuo tarpu kita laidos herojė – legendinė lietuvių aktorė Gražina Baikštytė – laidos autoriams iškart prisipažino, kad kalbėti apie užklupusius sunkumus jai nėra lengva. „Neturiu nei darbo, nei pajamų. Manęs nebereikia”, – pirmadienį „Nuo… iki…” laidoje kalbės G. Baikštytė. Garsios moters interviu turėtų šokiruoti ne vieną – viešumoje visuomet besišypsanti, pasipuošusi ir šypseną dovanojanti žvaigždė realybėje skaičiuoja dienas iki vyro atlyginimo.

„Daug kur negaliu nueiti, nes būna dienų, kai visai neturiu pinigų”, – prisipažins legendinė kino aktorė.

Aktorė Ona Knapkytė, „Žalgirio” krepšininkas Raimundas Čivilis – tai tik keletas legendinių Lietuvos garsenybių, per pastaruosius metus mirusių skurde. Kiek dar?

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , .

6 atsiliepimai į "„Nuo…iki”: praeityje dievintos garsenybės šiandien skęsta skurde"

 1. komunistai, kreipiames i jusu sazine

  kam mes rupim-aktoriai, muzikantai, mokytojai, sportininkai-buve ir esami?

 2. onux

  Prie ko visur kreipiamasi tik į komusitų sąžinę?
  Aišku,skaudu,kad toks šiltas ir mielas žmogus,kaip Gražina Baikštytė dabar skursta,kaip rašoma,bet viskuo ir visada kaltinti komunistus-absurdas!
  Gyvename juk kitame jau laikmatyje,ir patys sau jau seniai kuriame rytojų…
  O,kad vyresnio amžiaus žmonės,ir ypač daug prisidėję prie Lietuvos išgarsinimo,jos žmonių sąmonės kėlimo,arba žmogiškumo ugdymo mumyse,skursta,jau tikrai mūsų valstybės vyriausybės gėda…
  Nėra juk tiek daug šviesulių,kad juos būtų sunku neatsiminti,nepastebėti,neįvertinti…
  Gyvename ne tundroje,ne savanoje ar džiunglėse:vieni Kaune,Vilniuje,kiti kitur,bet visur yra merijos ,seniūnijos,merai ir seniūnai,ir mes-kaimynai…
  Esam žmonės ,o riejamės kaip vilkai,ieškom ko nepametėm,nepalikom…
  Man skaudu ir gėda dėl mūsų visų ir prieš Gražinutę ir skauda dėl Čivilio[duok,Dieve,jei toks esi,jam dabar ramybę]ir dėl kitų,kurie kaip pelytės po šluota lindi savo varganoj kasdienybėje…

 3. TAI NAUJIENA?

  AISKU,KAD NEREIKALINGI,JEI TU NEDUODI KAZKAM NAUDOS,KAM TU IDOMUS?KIEK GARSIU PRAEITY RUSU MENININKU DABAR PALIKTI UZMARSTY IR NIEKAS JU NEPRISIMENA,TAI KODEL LIETUVOJE GALI BUTI KITAIP?MANAU ISGIRSIME LABAI DAUG PAVARDZIU.

 4. Valdas

  Bet visame pasaulyje taip yra. Taigi bunant ant bangos reikia galvot kas bus ateityje.

 5. oioi

  O kur jie buvo kai nenorejo moketi SODRAI? O kur jie buvo,kai švaistėsi pinigais į kairę ir į dešinę negalvodami apie ateitį?Kur ponai režisieriai-negi Baikštytė tokia bloga artistė,kad nėra jai jokios rolės?Man asmeniškai ji labai patinka ir jei būčiau režisierius tik jai ir skirčiau roles,o ne toms ,kurios tik vadinasi akttorėmis.

 6. Lida

  Nu kam nukabinti nosi, Grazina Baikstyte tikrai daug ko verta, bet… siuo metu yra kaip yra. Reikia i sunku gyvenimo perioda paziureti su jumoru, laikinai dirbti ne pagal profesija, o pvz. kokia pardaveja. Juk tai irgi darbas ir vis geriau negu nieko. O ka zinai, gal ten pastebes kas nors ir koks rimtas pirkejas pasiulys geresni darba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.