Susvyravo socialdemokratų pasitikėjimas premjeru ir partijos lyderiu G.Kirkilu

Seime pradėjus rengti interpeliaciją Gediminui Kirkilui, jo nebepalaiko ir dalis partijos kolegų. Premjero darbu nepatenkinti socialdemokratai prasitarė reikalausiantys, kad G.Kirkilas atsistatydintų pats, oficialios paramos jam nebeišsako ir partijos garbės pirmininkas Algirdas Brazauskas, praneša LNK Žinios.
A.Brazauskas neatmeta galimybės, kad partija imsis svarstyti galimą premjero G.Kirkilo atsistatydinimą. LSDP garbės pirmininkas nesako, kurie partijos nariai nepatenkinti G.Kirkilu, tačiau pats atviros paramos jam nebereiškia.

„Kaip aš jį vertinu…Nelabai tinka man turbūt vertint. Nors aš, be abejo, turiu savo nuomonę, kalbos nėra. Bet aš galbūt viešai nekomentuosiu”, – sakė A.Brazauskas.

Premjeras G.Kirkilas pripažįsta, kad partija prieš jo interpeliacijos svarstymą Seime iš tiesų diskutuos apie jo pasitraukimą, tačiau kol kas atsistatydinti nežada.

„Tai bus pačios partijos sprendimas, aš niekada nedaryčiau jokių spontaniškų sprendimų, kaip kai kad darė mano pirmtakai. Dar kartą sakau, kad atsakomybę jaučiu, bet, aišku, dirbti dabartinėmis sąlygomis Vyriausybei vis sunkiau”, – teigia ministras pirmininkas.

Socialdemokratų vidiniai nesutarimai paaštrėjo Seime surinkus parašus G.Kirkilo interpeliacijai ir pradėjus sudarinėti specialią komisiją. Ji turėtų tirti, ar iš tiesų formuojant G.Kirkilo Vyriausybę nuo posto buvo nustumtas kitas socialdemokratas Zigmantas Balčytis, o derybose dalyvavo rusiškų dujų tarpininkės „Dujotekanos” vadovas Rimantas Stonys ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) direktorius Raimundas Lopata.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , .

1 atsiliepimas į "Susvyravo socialdemokratų pasitikėjimas premjeru ir partijos lyderiu G.Kirkilu"

  1. lauk

    lauk muse is barsciu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.