Stipruolis V. Blekaitis pateko į pasaulio čempionatą

Pasaulio galiūnų čempionato atrankos varžybose San Paule (Brazilija) Lietuvos atstovas Vidas Blekaitis užėmė penktąją vietą ir pelnė kelialapį į rugsėjo 24-25 dienomis Kvebeke (Kanada) vyksiančias planetos pirmenybes.

Birštonietis surinko 68,5 taško.

Nugalėjo rusas Michailas Kokliajevas, surinkęs 90 taškų. Antrąją vietą užėmė norvegas Svendas Karlsenas (89 tšk.), trečiąją – lenkas Robertas Ščepanskis (Robert Szczepanski, 75 tšk.), ketvirtąją – kitas rusas Igoris Pedanas (72 tšk.).

Kitas Lietuvos atstovas Vilius Petrauskas (66,5 tšk.) liko šeštas ir į pasaulio čempionatą nepateko.

Planetos pirmenybėse Kanadoje dalyvaus du lietuviai. Kiek anksčiau į šias varžybas pateko Žydrūnas Savickas, laimėjęs Europos čempionatą Latvijoje.

2005-08-22 13:42

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .