Siūloma tirti, kas paskatino konservatorius ir libdemus oponuoti „Leo LT“

Seime siūloma sudaryti komisiją, kuri tirtų strateginiams projektams, tarp jų – ir nacionalinio investuotojo „Leo LT“, oponuojančių konservatorių ir liberaldemokratų galimus ryšius su užsienio valstybėmis ir verslininkais.
Laikinosios komisijos, kuri tirtų galimas grėsmes Lietuvos valstybės interesams, nacionaliniams projektams ir valstybės nacionaliniam saugumui, sudarymą numatantį nutarimą šią savaitę įregistravo 37 Seimo narių grupė, kurioje yra socialdemokratų, Pilietinės demokratijos, Naujosios sąjungos ir Valstiečių partijų atstovai.

Komisija iki spalio mėnesio turėtų ištirti, kas ir kaip veikė ar yra bandę paveikti partiją Tvarka ir teisingumas ir Tėvynės sąjungą bei šių partijų vadovybes, „siekiant paveikti, sustabdyti ar diskredituoti Lietuvos strateginius energetinius projektus, tame tarpe kuriant nacionalinį investuotoją atominės elektrinės statybai“.

Taip pat siūloma ištirti šių partijų veikėjų galimus ryšius su Kauno termofikacinės elektrinės privatizavimu, elektros eksporto ir importo įmonėmis, taip pat įmonėmis, importuojančiomis į Lietuvą „Gazprom“ dujas bei susijusioms su alkoholio pramone Lietuvoje.

Įstatymo pataisos, kurios nustato, jog nacionalinis investuotojas „Leo LT“ bus kuriamas naujos patronuojančios bendrovės pagrindu, praėjusį penktadienį buvo priimtos socialdemokratų, socialliberalų, valstiečių liaudininkų, pilietininkų ir darbiečių balsų dauguma.

Opoziciniai konservatoriai ir liberaldemokratai tuomet paliko Seimo posėdžių salę ir balsavime nedalyvavo, o valdančiosios koalicijos nariai liberalcentristai balsavo prieš.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , .

2 Responses to Siūloma tirti, kas paskatino konservatorius ir libdemus oponuoti „Leo LT“

  1. Pilietinė demokratinė partija?

    Komunistinis principas: tepk kitą tuo pačiu kuo pats kvepi,gal prilips.Ne kitaip. TSRS priešai buvo USA kapitalistai.Lietuvos komunistams – konservatoriai. Kaip viskas panašu ir logiška.

  2. Pilypas

    Siūlyčiau ištirti visą LDDP- socdemų prichvatizavimo epopėją – „Draugystę“, „Alitą“, numatoma priglausti paštą ir kt.įskaitant dingusi žvejybos laivyną bei EBSW aferą ir bankų išvogimą.Nejaugi apmulkinę prastuomenę ir apiplėšę liks sausi ir nenubausti milijonieriai. Koks centras pakišo mintį buduliams socdemų užsipulti opoziciją?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.