Išsišokėlis rengiasi pamokyti G.Kirkilą

Iš Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) išmestas Vilniaus vicemeras Algirdas Paleckis ketina atsirevanšuoti partijos lyderiui Gediminui Kirkilui. Jau rengiamas premjerą ant menčių patiesiantis teisminis ieškinys ir skundas kairiuosius vienijančiai pasaulinei organizacijai.

Prieš kelias savaites partinio bilieto ir LSDP Vilniaus skyriaus pirmininko kėdės netekęs A.Paleckis galanda karo kirvį. Vakar iš teismo sulaukęs atsakymo, kad LSDP sprendimui pašalinti jį iš partijos nebus taikomos laikinosios apsaugos priemonės, A.Paleckis buvusiems bendražygiams ketina rengti revanšo planą. „Pirmą raundą laimėjo G.Kirkilas, bet dar bus ir antrasis“, – vakar žadėjo buvęs socialdemokratas.

Susitiks teisme.
A.Paleckis dar neapsisprendė, kam – LSDP ar konkrečiam šios partijos atstovui – pateiks ieškinį. Tačiau jis neslėpė, jog teisme pageidautų susitikti su socdemų lyderiu G.Kirkilu: „Norėčiau pažiūrėti jam į akis ir parodyti, kad mėtydamas iš partijos narius jis nuėjo Artūro Zuoko keliu.“

Pasak A.Paleckio, ieškinys bus neturtinis, nes piniginių pretenzijų savo buvusiai partijai jis neturi. „Mano pagrindinė pretenzija yra grynai principinė, moralinė ir partinė“, – tikino iš LSDP pašalintas politikas.

A.Paleckis vylėsi, kad ši byla ir jos sukurtas precedentas bus naudingas bandant apsaugoti kitus iš partijų per prievartą stumiamus politikus. Skandalingai pagarsėjęs Vilniaus vicemeras įsitikinęs, jog LSDP vadovybė ilgai prisimins planuojamą pateikti ieškinį. „Bylinėsiuosi iš principo, kad G.Kirkilo ir panašiems klanams mažai nepasirodytų“, – tvirtino jis.

Agituos skyrius

Tačiau išsišokėlio atsikračiusių socialdemokratų laukia ir daugiau nemalonumų. A.Paleckis žada apskųsti LSDP ir tarptautinei kairiųjų bendruomenei. Dėl pašalinimo iš partijos jis Socialistų internacionalui artimiausiu metu ketina įteikti savo skundą. „Manau, jiems tokie metimai pasirodys labai keisti“, – vylėsi Vilniaus vicemeras.

A.Paleckis taip pat rengiasi agituoti rajoninius LSDP skyrius nepasiduoti esą viršūnių nuleistam sprendimui dėl jo pašalinimo. Pasak politiko, žygius per skyrius jau pradėjo LSDP viduje įkurta ir neteisėta paskelbta Socialinio teisingumo frakcija.

Vakar LSDP Vilniaus skyriaus pirmininko klausimas buvo sprendžiamas premjero G.Kirkilo kabinete. Čia jis sukvietė partijos ir sostinės socdemų vadovybę. A.Paleckis tvirtino, kad per šį susitikimą socialdemokratų lyderis ketino spausti skyrių išsirinkti naują pirmininką, raginti Vilniaus taryboje sudaryti koaliciją su konservatoriais ir liberalcentristais.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , , , , .

2 atsiliepimai į "Išsišokėlis rengiasi pamokyti G.Kirkilą"

  1. as

    paleckis saunuolis. kirkilas ir visi kiti priprate kad niekas savo nuomones esakytu, o klausitu tik jukvailu minciu ir palaikitu. jei paleckis sudarys savo partija tai ji bus labai populeri, nes jis protingas zmogus ir teisingai kad nepasiduodai korumpuotiesiems kaip kirkilas, brazauskas arkt.

  2. Lietuvis

    Nuo kada Paleckis ir jo dinastija yra saunuoliai!!!!????? Buvo ir yra didziausi komunistai, kaip ir Brazauskas Kirkelas, Paulauskas, Lansbergis, Prunskiene ir kiti valdzios pareigunai….. Kas vaziavo i Maskva parduoti Lietuva????? Ar jau pamirsote?????? TAI VIENAS IS JU BUVO PALECKIO SENELIS!!!!!!! AR SITAS NUO JU YRA ATSILIKES???? MANAU, KAD IR JIS PASITAIKIUS PIRMAI PROGAI LIETUVA PARDUOTU BET KAM.
    GALVOKITE ZMONES, KAS I JO PARTIJA SUEITU????? APGAILESTAUTINA, KAD TOKIE ZMONES DAR VAIKSTO PO LIETUVOS ZEME. DABAR JIE TURETU BUTI SIBIRE, O NE PARTIJAS ORGANIZUOTI LIETUVOJE.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.