Ingušijoje milicija šūviais į orą ir lazdomis vaikė protestuotojus

Šeštadienį daugiausiai musulmonų gyvenamoje Ingušijos respublikoje specialiosios milicijos pajėgos šūviais į orą ir lazdomis išvaikė nesankcionuotą antivyriausybinę demonstraciją, pranešė naujienų agentūros AFP korespondentas.
Nazranės mieste milicininkai, dėvintys šalmus ir kaukes, šaudė virš susirinkusių maždaug 500 demonstrantų galvų ir švaistėsi lazdomis. Protestuotojai į tai atsakė mėtydami akmenis ir butelius, sviedė ir vieną butelį su padegamuoju skysčiu.

Portalas lenta.tu rašo, kad sausio 25 dieną dalis Nazranės, Magaso miestas ir Nesterovskojės gyvenvietės apylinkės Ingušijoje paskelbtos kovos su terorizmu operacijos zona. Nesankcionuoto mitingo „prieš korupciją ir valdžios savivalę” organizatoriai planavo į Santarvės aikštę sukviesti ne mažiau kaip 10 tūkst. žmonių ir siejo tokios zonos paskelbimą su numatyta protesto akcija.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.