4 turas: „Lens” įvarčių fiesta

Šeštadienį buvo sužaistos aštuonerios Prancūzijos „Ligue 1” čempionato 4-ojo turo rungtynės. Likę du turo susitikimai bus žaidžiami sekmadienio vakarą.

Bene įspūdingiausias turo susitikimas vyko Lane, kur vietos „Lens” nepasigailėjo „Auxerre” futbolininkų ir sutrypė šiuos net 7-0. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Danielis Cousinas, Olivier Thomertas ir Jussie Ferreira.

Dar vieną nesėkmę šiose pirmenybėse patyrė niekaip iš krizės negalinti išsikapstyti „Marseille” ekipa. Šį kartą Marselio klubas po atkaklios kovos rezultatu 3-2 buvo priverstas pripažinti „Rennes” pranašumą. Verta paminėti, jog „Rennes” tai buvo tik pirmoji pergalė šiemet.

Sunkią pergalę iškovojo čempionų titulą ginantis „Lyon”, kuris tik pačioje rungtynių pabaigoje sugebėjo įveikti naujoką „Nancy”. Vienintelį rungtynių įvartį Claudio Cacapa pelnė paskutinę rungtynių minutę.

Tuo tarpu dar vieną nesėkmę, jau antrąją šiemet, patyrė „Monaco” klubas. Kunigaikštystės ekipa šį kartą turėjo pripažinti kolkas gan užtikrintai rungtyniaujančio „Bordeaux” pranašumą 1-0. Verta paminėti, jog šios rungtynės išsiskyrė geltonų kortelių gausa – iš viso jų buvo parodyta net septynios.

Turnyrinė lentelė

Visi ketvirtojo turo rezultatai:

„Bordeaux” 1 – 0 „Monaco”

58′ [1 – 0] Bruno Cheyrou

„Ajaccio” 0 – 0 „Le Mans”

„Lens” 7 – 0 „Auxerre”

11′ [1 – 0] Daniel Cousin

14′ [2 – 0] Olivier Thomert

37′ [3 – 0] Olivier Thomert

56′ [4 – 0] Daniel Cousin

66′ [5 – 0] Jussie Ferreira

72′ [6 – 0] Yohan Demont

74′ [7 – 0] Jussie Ferreira

„Lyon” 1 – 0 „Nancy”

90′ [1 – 0] Claudio Cacapa

„Metz” 0 – 0 „Strasbourg”

„Nice” 1 – 1 „Nantes”

5′ [1 – 0] Mamadou Bagayoko

46′ [1 – 1] Emerse Fae

86′ Mauro Cetto („Nantes”) pašalintas iš aikštės

„Rennes” 3 – 2 „Marseille”

1′ [0 – 1] Mamadou Niang

7′ [1 – 1] John Utaka

30′ [1 – 2] Sabri Lamouchi

38′ [2 – 2] Alexander Frei

53′ [3 – 2] Kim Kallstrom

„Sochaux” 0 – 0 „Lille”