Lietuva įveikė Rusiją

Federacijų supertaurės varžybose Vilniuje, „Siemens” arenoje, Lietuvos rinktinė rezultatu 73:58 nugalėjo Rusiją.

Pirmajame ketvirtyje nedideliu skirtumu dažniausiai pirmaudavo rusai, tačiau antrąjį kėlinuką lietuviai pradėjo spurtu 6:0 ir išsiveržė į priekį 26:21. Po kurio laiko mūsiškiai jau buvo priekyje 7 taškų skirtumu (35:28), bet vėliau varžovams pavyko sumažinti deficitą iki 2 taškų ir komandos ilsėtis išėjo lietuviams pirmaujant 39:37.

Po didžiosios pertraukos mūsiškiai didino pranašumą, o po taiklių D.Lavrinovičiaus baudų jis tapo dviženklis (49:39). Vis dėlto trečiąjį kėlinuką rusai užbaigė atsilikinėdami 5 taškais. Lemiamoje rungtynių dalyje varžovams buvo pavykę sumažinti deficitą iki 2 taškų, tačiau po to lietuviai neabejotinai perėmė iniciatyvą ir didino skirtumą, o rusams vėl priartėti nepavyko.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas.