Įkalinimo įstaigų pareigūnai kontroliuos, ar kaliniai nevartoja alkoholio ir narkotikų

Ar laisvės atėmimo vietose gyvenantys suimtieji ir nuteistieji nevartoja narkotikų bei alkoholio, kontroliuos ir šių įstaigų darbuotojai.
Ketvirtadienį posėdyje Vyriausybė pritarė tai numatančiam nutarimo projektui, papildančiam transporto priemones vairuojančių ir kitų asmenų neblaivumo (girtumo) ar apsvaigimo nustatymo taisykles.

Lasvės atėmimo vietų pareigūnai bus parengti atpažinti alkoholio ir psichiką veikiančių medžiagų vartojimo požymius, naudojant specialiąsias technines priemones, nustatyti, ar asmuo yra neblaivus, paimti tiriamąsias medžiagas ir atlikti tyrimus greitomis tyrimo priemonėmis, pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba.

Jei laisvės atėmimo vietoje laikomas asmuo nesutiks su pareigūno atlikto alkoholio ar psichiką veikiančių medžiagų patikinimo rezultatais, tiriamoji medžiaga bus siunčiama į toksikologijos laboratoriją. Mykolo Riomerio universiteto Teismo medicinos instituto toksikologijos laboratorija laisvės atėmimo vietų siuntimu tyrimus atliks nemokamai

Teisės aktai draudžia įkalinimo vietose laikomiems suimtiesiems ir nuteistiesiems vartoti alkoholį, narkotines ar kitas psichiką veikiančias medžiagas, tačiau 2006 metais laisvės atėmimo vietose buvo nustatyta apie 1700 šio draudimo pažeidimo atvejų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

2 komentarai į "Įkalinimo įstaigų pareigūnai kontroliuos, ar kaliniai nevartoja alkoholio ir narkotikų"

  1. as

    nu nu ka jie ten sureguliuos,jei per pacius juos patenka

  2. Pacas

    Tai iki šiol nekontroliavo?Tiesa,patys papildomai užsidirba,sako,algos menkutės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.