Jau prieš jungtuves – skyrybų nuotaikos

Valstiečių liaudininkų sąjungos skyriai ėmė priešintis Kazimiros Prunskienės planams sujungti partiją su Pilietinės demokratijos partija, rašo „Lietuvos rytas“.
Šių partijų jungtuvėms gali nepritarti ir kitais metais vyksiančio valstiečių liaudininkų suvažiavimo delegatai.

Tuo metu Pilietinės demokratijos partijos vadovui Viktorui Muntianui, bandančiam išlikti didžiojoje politikoje po K.Prunskienės sparnu – nerimo dienos. Į kitos kadencijos Seimą jam gali likti vienintelis kelias – rinkimai Kauno-Kėdainių vienmandatėje apygardoje.

Partijų tuoktuves ketina išardyti Valstiečių liaudininkų sąjungos pirmasis vicepirmininkas Ramūnas Karbauskis. Šiuo metu R.Karbauskio ir K.Prunskienės santykiai yra tokie šalti, jog jie tarpusavyje bendrauja tik rašinėdami laiškus partijos nariams.

Į du vicepirmininko laiškus, kritikuojančius K.Prunskienę, partijos lyderė neseniai jam atsakė laišku „gerbiamiems bičiuliams ir bičiulėms“.

Pirmasis laiško sakinys skirtas sveikinimams artėjančių Kalėdų ir advento proga, o toliau dviejuose puslapiuose pliekiamas R.Karbauskis.

Vicepirmininkas kaltinamas partijos ir jos Seimo frakcijos „autoriteto griovimu“, „kiršinimu“, „veidmainyste“, partijos drausmės nepaisymu, pagalba politiniams konkurentams.

„Tegul rašo, ką nori. Sakau, kad dar iki suvažiavimo šis klausimas išnyks. O pati profesorė, atrodo, nelabai suvokia realios padėties ir nuotaikų partijoje. Ji tik pablogina savo padėtį. Jos

tikslas, aišku, paprastas – ji nori, kad po jungtuvių būtų pakeistas partijos pavadinimas ir į prezidento rinkimus ji eitų ne kaip „valstietė“, – dienraščiui sakė R.Karbauskis.

Pasak vicepirmininko, niekas kitas, kaip prezidento rinkimai, K.Prunskienei nerūpi.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.