Prieš pertrauką užimta lyderės pozicija

Lemiamomis akimirkomis prabilęs Klaipėdos universiteto (KU) krepšinio komandos snaiperis Marius Kasiulevičius padėjo savo ekipai iškovoti 7-ąją pergalę Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate.

Antrajame LSKL varžybų rate KU užvakar startavo namuose po atkaklios kovos 89:82 (19:17, 27:21, 21:27, 22:17) įveikusi Kauno technologijos universiteto (KTU) komandą. Iki susitikimo pabaigos likus kiek mažiau nei minutei M.Kasiulevičius pataikė tritaškį ir padidino persvarą iki 5 taškų, o aikštelės šeimininkų pergalę įtvirtino pataikęs du baudos metimus.

KU komandai 26 taškus pelnė Deividas Gailius. Šiose rungtynėse dar 6 kamuolius atkovojęs ir 5 rezultatyvius perdavimus atidavęs krepšininkas pripažintas naudingiausiu turo žaidėju.

KTU ekipoje išsiskyrė Vilmantas Dilys, pelnęs taip pat 26 taškus.

Po šios pergalės KU pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, mat Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai yra žaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau. Būtent su jais klaipėdiečiai po LSKL pertraukos – sausio 28 dieną išvykoje žais kitas rungtynes.

Jose, kaip ir visą likusį LSKL sezoną, KU negalės padėti vidurio puolėjas Simas Galdikas – šiemet lygoje debiutavusį 20-metį 203 cm ūgio žaidėją LSKL direktoratas diskvalifikavo iki sezono pabaigos už tai, kad praėjusio turo varžybose jis iškeikė teisėjus. S. Galdikas per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 8,2 taško ir atkovodavo po 5,8 kamuolio.

Tarptautinio krikščioniškojo universiteto (LCC) komanda ir toliau lieka be pergalių – devintosiose rungtynėse namuose ji 68:76 (18:20, 28:14, 11:30, 11:12) nusileido Vilniaus pedagoginio universiteto krepšininkams. LCC komandoje rezultatyviausias buvo Mohamedas Sekas, pelnęs 37 taškus, nugalėtojams Janas Jurgo įmetė 22 taškus.

Pergalės džiaugsmo šį sezoną dar nepatyrė ir KU merginų komanda, aštuntąsias rungtynes svečiuose 68:77 pralaimėjusi VDU studentėms.

Nors po šio turo skelbiama pertrauka, geriausius lygos žaidėjus gruodžio 10 d. bus galima išvysti „Siemens” arenoje, kurioje vyks LSKL „Žvaigždžių diena”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .