Kalėdų karavanas lanko Vilniaus rajono moksleivius

Gruodžio 4-ąją grojantis Kalėdų karavanas su Kalėdų seneliu ir elfais aplankys daugiau nei 1000 Vilniaus rajono moksleivių. Į aštuntąją kelionę per šalies miestus Kalėdų karavaną vakar nuo Prezidento rūmų išlydėjo p.Alma Adamkienė, LR prezidentas Valdas Adamkus, „Coca-Cola HBC“ bei „Maxima“ atstovai, Kalėdų senelis ir elfai.

Šiandien pirmoji karavano stotelė – Nemenčinės seniūnijos Eitminiškių vid. mokykla. Čia karavanas apsilankys 10 valandą. 11:30 val. Kalėdų karavanas pasieks Riešės vidurinę mokyklą, kurioje mokosi apie 500 mokinių. 13 valandą karavanas įsuks į Maišiagalos Lietuvos Didžiojo kun. Algirdo vid.mokyklos, kur mokosi 400 vaikų, kiemą.

„Karavanas suteikia didelį džiaugsmą vaikams. Ačiū visiems, kas ir šiemet nuoširdžiai dalijosi Kalėdų nuotaika ir Kalėdų karavaną išlydėjo pas kaimo moksleivius su dovanomis iš širdies“, – išlydėdama karavaną sakė labdaros fondo įkūrėja Alma Adamkienė.

„Labai džiaugiamės, kad šiemet Kalėdų karavaną palaikė ypač daug žmonių. Jų paaukotos dovanos nudžiugins tūkstančius vaikų, kurie kasmet laukia atvykstančio karavano į jų miestelių ir kaimų mokyklas“, – sakė Vaidotas Cucėnas „Coca-Cola HBC Lietuva“ ryšių su visuomene vadovas.

A.Adamkienė su prezidentu V.Adamkumi vakar į Kalėdų karavano sunkvežimį įdėjo didelį krepšį kamuolių. Geros valios žmonės šiemet į „Maxima“ parduotuvėse esančias projekto dėžes gausiai sunešė tinklinio, krepšinio, futbolo kamuolių, lauko teniso, badmintono rakečių bei kitokio sporto inventoriaus, o taip pat knygų ir žaislų.

Gruodžio 5-ąją Kalėdų karavanas tęs kelionę Kauno mieste ir rajone. Rinkdamas dovanėles karavanas lankysis Kauno miesto savivaldybėje (13 val.), 14.00 val.atvyks prie prekybos centro MAXIMA (Pramonės pr. 29), o 15.00 val. – prie prekybos centro Hyper MAXIMA (Savanorių pr. 255).

Šiemet prekybos tinklas „Maxima“ prie Kalėdų karavano dovanų rinkimo akcijos kvietė prisidėti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus miestų gyventojus.

Aštuntus metus „Coca-Cola HBC“ , Almos Adamkienės labdaros fondo kartu su partneriu „Maxima“ vykdomas labdaringas Kalėdų karavanas šiemet aplankys 9 miesteliuose ir kaimuose įsikūrusias mokyklas. Kalėdų karavano turas per šalies miestus ir kaimus truks keturias dienas. Gruodžio 6-ąją baigęs kelionę po Lietuvą, Kalėdų karavanas išvyks į Latviją bei Estiją.

Per septynerius pastaruosius metus „Coca-Cola“ Kalėdų karavanas ir akcijos partnerio – prekybos tinklo „Maxima“ – bei geros valios žmonių paaukotomis dovanomis aplankė daugiau nei 13000 moksleivių, besimokančių 85 įvairiose Lietuvos kaimų mokyklose.

Karavaną galite sutikti:

Gruodžio 5 d.

13.00 val. prie Kauno m. savivaldybės

14.00 val. Kaune, prie prekybos centro MAXIMA (Pramonės pr. 29)

15.00 val. Kaune, prie prekybos centro Hyper MAXIMA (Savanorių pr. 255)

Gruodžio 6 d.

13.00 val. prie Alytaus m. savivaldybės

13.30 val. Alytuje, prie prekybos centro MAXIMA (Naujoji g. 90)

Mokyklos, kurias šiais metais aplankys karavanas:

Gruodžio 4 d.

10.00 val.Eitminiškių vid. mokykla (Eitminiškių km., Nemenčinės sen.,Vilniaus raj.)

11.30 val. Riešės vidurinė mokykla (Beržų 2A, Riešė, Vilniaus raj.)

13.00 val. Maišiagalos Lietuvos Didžiojo kun. Algirdo vid.mokykla (Algirdo 4, Maišiagala, Vilniaus apskr.)

Gruodžio 5 d.

09.00 val. Kruonio vidurinė mokykla (Darsūniškio 11, Kruonis, Kaišiadorių raj.)

10.30 val. Šlienavos pagrindinė mokykla (Mokyklos 13, Šlienava, Kauno raj.)

11.45 val. Garliavos Jonučių vidurinė mokykla (Vasario 16-osios 8, Garliava, Kauno raj.

Gruodžio 6 d.

09.30 val. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla (Trakų g. 48, Senieji Trakai, Trakų raj.)

11.30 val. Butrimonių vidurinė mokykla (Draugystės 1, Butrimonys, Alytaus raj.)

14.30 val. Naujosios Ūtos pagr. mokykla, Naujosios Ūtos kaimas, Prienų raj.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , , , , , , , , , , , .

2 atsiliepimai į "Kalėdų karavanas lanko Vilniaus rajono moksleivius"

  1. Aira Nepamenu

    o kur maqrijampole? 22d.

  2. Aira Nepamenu

    o kur maqrijampole? 22d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.