„Lietuviškų” klubų dvikovoje triumfavo „Montepaschi”

Eurolygos A grupės, kurioje varžosi Kauno „Žalgiris”, dvikovoje Sopoto „Prokom Trefl” ekipa namuose rezultatu 59:84 (12:22, 9:21, 20:23, 18:18) pralaimėjo Sienos „Montepaschi” komandai.

Nugalėtojams Kšyštofas Lavrinovičius per 20 minučių pelnė 13 taškų (5/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 9 kamuolius bei blokavo 4 varžovų metimus. Rimantas Kaukėnas aikštelėje praleido 28 minutes ir per jas surinko 14 taškų, atkovojo 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Prokom Trefl” ekipos gretose rezultatyviausias buvo 16 taškų surinkęs Tomas Masiulis. Lietuvis taip pat atkovojo 7 kamuolius, tačiau 5 kartus suklydo. Donatas Slanina per aikštelėje praleistas 33 minutes pelnė 5 taškus.

„Montepaschi”: R.Kaukėnas 14, K.Lavrinovičius (9 atk. kam., 4 bl.) ir V.Ilievski (3/3 tritaškių) – po 13, T.McIntyre’as 12, B.Eze 10.

„Prokom Trefl”: T.Masiulis 16 (7 atk. kam.), J.Stanojevičius 15 (9 atk. kam.), M.Shakuras 8, K.Roszykas, D.Slanina ir M.Gurovičius (7 atk. kam.) – po 5.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .