Tragišką avariją sukėlęs S.Paulikas lieka už grotų

Klaipėdos apygardos teismas penktadienį atmetė tragišką avariją sukėlusio Skuodo policijos patrulio Sauliaus Pauliko advokato skundą dėl jo klientui paskirto suėmimo.
BNS žiniomis, advokato Mindaugo Kepenio skundas buvo atmestas kaip nepagrįstas. Lapkričio 9 dieną priimta Skuodo rajono apylinkės teismo nutartis, kuria pareigūnas suimtas mėnesiui, palikta galioti.

Advokatas prašė panaikinti nutartį, kuria jo ginamajam skirta griežčiausia kardomoji priemonė.

M.Kepenio manymu, skiriant suėmimą S.Paulikui šiurkščiai buvo pažeisti įstatymai, pagrindų, laikyti jo ginamąjį suimtą – nėra.

27 metų S.Paulikas teismo posėdyje nedalyvavo.

Klaipėdos apygardos teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama – S.Paulikas toliau liks suimtas mažiausiai iki gruodžio pirmosios pusės.

Pareigūno vairuojamas automobilis „BMW 524” lapkričio 7 dieną vidury baltos dienos įsirėžė į iš mokyklos einančių vaikų būrelį. Du 10-mečiai Aleksandrijos pagrindinės mokyklos ketvirtokai mirė avarijos vietoje. Dar vienas 10-metis su sunkiais sužalojimais pateko į gydymo įstaigą, tačiau medikams jo gyvybės išgelbėti nepavyko.

Avarijos kaltininkas iš avarijos vietos pabėgo, jį kitos dienos rytą į policiją atlydėjo tame pat komisariate policininku dirbantis vyresnysis brolis.

Tragedija sukrėtė ne tik visuomenę, bet ir aukščiausius šalies vadovus.

Po šio įvykio iš postų pasitraukė policijos generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius ir vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys.

S.Paulikas teismo sprendimu yra keturiems mėnesiams nušalintas nuo tarnybos policijoje.

Jeigu pasitvirtins įtarimai, kad S.Paulikas vairavo neblaivus, įtarimai jam bus sugriežtinti ir tada jis bus kaltinamas sukėlęs avarijas būdamas apsvaigęs nuo alkoholio. Tada jam gali grėsti griežtesnė bausmė. Pagal dabar pareikštus įtarimus gresia 8 metai nelaisvės, o jei kaltinimai sugriežtės – 10 metų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , .

1 atsiliepimas į "Tragišką avariją sukėlęs S.Paulikas lieka už grotų"

  1. ZEMYNA

    😀 😛

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.