Išlepintos Rusijos oligarchų mergaitės

Rusijoje pastebimas naujas reiškinys – išlepintų vaikų revoliucija. Jaunos, prašmatniai apsirengusios ir be galo pasitikinčios savimi Rusijos oligarchų dukros žiba rūbų dizaino, popmuzikos, leidybos ir kitose srityse. Žinoma, joms padeda turtingi tėtušiai.

Aiškindamas šių merginų populiarumo priežastį Oksfordo universiteto Rusijos istorijos specialistas Robertas Service’as teigia: „Netikėtai praturtėję po SSRS subyrėjimo, jų tėvai užsimanė spindinčio gyvenimo. Kai kurie jų nesistengė nuo dukterų slėpti polinkio švaistytis pinigais.“

„Kitaip nei jų tėvams, – tęsia R.Service’as, – šioms merginoms nereikėjo imtis nelegalios veiklos, kad prasimuštų. Visų nuostabai, jos išaugo ekstravagantiškos, nepaprastai energingos ir kupinos entuziazmo. Jos kiek primena trečiojo dešimtmečio JAV turtuolių dukrytes. Šios merginos išgarsėjo, tačiau žmonės jų nemėgsta.“

Susipažinkite – išlepintų mergaičių „grietinėlė“.

Polina Deripaska

* Amžius: 27 metai.

* „Arkliukas“: leidybinė veikla.

* Tėvelis: Valentinas Jumaševas – žurnalistas, kadaise vadovavęs prezidento Boriso Jelcino administracijai. Šiuo metu gyvena Londone ir dirba konsultantu.

Polina gavo išsilavinimą vienoje geriausių privačių mokyklų Millfielde, o 2001 metais ištekėjo už aliuminio barono Olego Deripaskos, kurio turtas įvertintas 8 mlrd. Didžiosios Britanijos svarų sterlingų (apie 40 mlrd. litų). Tai buvo „amžiaus vestuvės“ Rusijoje. Pora augina du vaikus.

Polina turi savo verslą, kurį remia tiek jos vyras, tiek jos tėvas. Vienas įtakingiausių Rusijos politikos apžvalgininkų pastebėjo: „Šiai moteriai reikia dirbti mažiau nei kam nors kitam Rusijoje.“

Anastasija Potanina

* Amžius: 23 metai.

* „Arkliukas“: Vandens dviračiai ir sporto vadyba.

* Tėvelis: Vladimiras Potaninas, žurnalo „Cosmopolitan“ rusiškos versijos leidėjas. Sukaupęs 7 mlrd. svarų sterlingų (apie 35 mlrd. litų), jis užima 38-ą vietą pasaulio turtingiausiųjų sąraše. Vienas dosniausių projekto „Sočis – 2014 metų Olimpinių žaidynių sostinė“ rėmėjų.

Kadaise Anastasija buvo vandens dviračių čempionė, bet dėl kojos traumos mėgstamiausią užsiėmimą metė. Šiuo metu mergina siekia karjeros sporto vadybos srityje. Niekas neabejoja – dosnusis tėvelis jai visada išties pagalbos ranką. Įrodymas – V.Potaninas netoli jos namų įrengė slidinėjimo taką už 7 mln. svarų sterlingų (apie 35 mln. litų), kad mieloji dukrelė laisvalaikiu galėtų slidinėti.

Ana Anisimova

* Amžius: 22 metai.

* „Arkliukas“: emigrantų princesė, nekilnojamojo turto rinkos „specialistė“.

* Tėvelis: Vasilijus Anisimovas – aliuminio magnatas. Susikrovė turtus, kurie šiuo metu prilygsta 1 mlrd. svarų sterlingų (5 mlrd. litų). V.Anisimovas – futbolo klubo „Arsenal“ akcijų savininko Ališero Usmanovo partneris.

Kartą tėvelis sumokėjo 260 tūkst. svarų sterlingų (apie 1,3 mln. litų), kad jo dukrytė vasarą praleistų viename namelyje JAV. Jis taip pat jai padėjo įsigyti apartamentus Majamyje už 2,5 mln. svarų sterlingų (apie 12,5 mln. litų), butą Niujorke už 7,5 mln. svarų sterlingų (apie 37,5 mln. litų). Anos asmeninę jachtą dažnai galima pamatyti prie Sardinijos krantų. Į Ameriką ji persikėlė, kai „dėl tėčio verslo“ jai tapo pavojinga likti Rusijoje. Už tokias „kančias“ Ana paveldės V.Anisimovo verslo imperiją.

Alsu Safina

* Amžius: 24 metai.

* „Arkliukas“: popmuzikos žvaigždė.

* Tėvelis: Ralifas Safinas, Rusijos naftos giganto „Lukoil“ įkūrėjas. Šiuo metu užsiima politika. Jo turtas įvertintas 350 mln. svarų sterlingų (apie 1,7 mlrd. litų).

53 metų R.Safinas tvirtai nusprendė: jo vaikai privalo išgarsėti. Į savo dukterį, arba rusiškąją Britney Spears, jis investavo didžiulius pinigus.

Alsu sako: „Visi tėvai padeda savo vaikams. Žinau, kad pavydūs žmonės mane vadina dainuojančia degaline.“ Alsu ir jos vyro sužadėtuvių proga R.Safinas jaunavedžiams padovanojo apartamentus Maskvoje ir didžiulį vasarnamį Pamaskvėje.

Kira Plastinina

* Amžius: 15 metų.

* „Arkliukas“: drabužių dizainerė.

* Tėvelis: Sergėjus Plastininas, maisto pramonės giganto „Wimm Bill Dann“ prezidentas ir pagrindinis akcininkas. Turtas – 350 mln. svarų sterlingų (apie 1,7 mlrd. litų).

K.Plastinina vadinama jauniausia dizainere pasaulyje. Jos žodžiais, paprastai per matematikos pamokas ji piešia drabužių eskizus. Į dukters drabužių prekės ženklą tėvas investavo 50 mln. svarų sterlingų (apie 250 mln. litų). Sklando gandai, kad jis nepagailėjo net 1 mln. svarų sterlingų (apie 5 mln. litų), kad į vieną Maskvoje vykusį mados pristatymą pakviestų Paris Hilton, kuri turėjo mados pasaulyje „įtvirtinti“ Kiros vardą. Nereikia stebėtis, kodėl P.Hilton susižavėjo Kiros kolekcija ir pasakė: „Tai buvo įspūdingas pristatymas. Šiuo metu dėviu jos kolekcijos drabužius.“

Darija Žukova

* Amžius: 25 metai.

* „Arkliukas“: verslininkė, kosmopolitė.

* Tėvelis: Aleksandras Žukovas, naftos magnatas.

Darijos vaikinas – futbolo klubo „Chelsey“ savininkas Romanas Abramovičius.

Pirmą kartą patekusi į žiniasklaidos susidomėjimo lauką, ji buvo klaidingai tapatinama su modeliu ar studente. Iš tikrųjų ji yra nepriklausoma verslininkė. Kartu su savo sena gera ir turtinga mokyklos laikų drauge Kristina Tang ji mėgina prastumti prestižinį drabužių prekės ženklą „Kova and T“. Kadaise Darija susitikinėjo su tenisininku Maratu Safinu.

Ksenija Sobčak

* Amžius: 25 metai.

* „Arkliukas“: televizijos žvaigždė.

* Tėvelis: Miręs Anatolijus Sobčakas, buvęs Sankt Peterburgo meras, Vladimiro Putino viršininkas.

Rusijos realybės šou „Namai-2“ vedėja K.Sobčak vadinama „Maskvos Paris Hilton“. Sakoma, vakarėlis nepasisekė, jei jame nedalyvavo Ksenija.

Mergina susitikinėjo su keliais milijonieriais, bet ji net nemėgina teisintis dėl savo gyvenimo būdo: „Yra tam tikras lygis. Žemiau niekada nenusileisiu, todėl bendrauju tik su pasiturinčiais žmonėmis.“ Ksenijai nerūpi ir tie, kurie jai pavydi: „Pavydas visai suprantamas, ypač Rusijoje, kur taip daug skurdžių.“

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.