Le Bronius sako: A. Pogrebnojus – ne dizaineris, V. Katunskytė – rokerė

Mada, grožis ir amerikietiški automobiliai. Tai trys banginiai, ant kurių laikysis naujausia LNK „Le Broniaus šou“ laida ketvirtadienį.

Prancūzų šeimyną aplankys rūbų modeliuotojas Aleksandras Pogrebnojus, o po pokalbio su Broniumi jis supras, kad joks jis ne rūbų modeliuotojas, o paprastas Panevėžio vaikis su močiutės akiniais. Svečias bandys viešai įrodyti savo talentą, kurdamas drabužius studijoje. Kai tai nepavyks, A. Pogrebnojus puls skaityti savo kūrybos eilių. Jis taip pat atskleis, kad rūbų modeliuotojo darbas yra vaikščioti po devėtų drabužių parduotuves, o paskui ten pirktus drabužius perparduoti už tūkstančius litų.

Jei norite sužinoti, kas bus madinga kitais metais, žiūrėkite „Fashion TV“, nes A. Pogrebnojus šiuo klausimu nieko gero nepasakys. Tačiau pokalbis bus šiltas ir jaukus.

Antroji laidos viešnia – tikrai stambi žvaigždė. Tai dainininkė Vitalija Katunskytė, be kurios neįmanoma įsivaizduoti Palangos vasarą ir Šiaulių žiemą. Ne kasdien išgirsi pasakojimus apie saugumo persekiojimus, apie populiarumo naštą, apie pavojingą rokerio gyvenimą.

V. Katunskytė taip pat atskleis savo aistrą dideliems amerikietiškiems automobiliams „Chrysler“. Taip pat atskleis, kodėl tarp jos ir Ryčio Cicino perbėgo juoda katė ir kodėl ji nepervažiavo tos katės su savo nauju „Chrysler“. Žmogaus su tokiais linksmais plaučiais (bet rūkančio), didele širdimi ir sumažintu skrandžiu laidoje dar nėra buvę.

„Le Broniaus šou“ – ketvirtadienį, 20.45 val., per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.