„Akropoliuose“ esančios „Maximos“ prieš Kalėdas dirbs ir naktimis

Didžiausią šalies mažmeninį prekybos tinklą valdanti „Maxima LT“ prieš Kalėdas ir Naujuosius metus ilgina „Akropolių“ darbo laiką, o juose esančios „Maximos“ dirbs ir naktimis be jokios pertraukos. Bendrovė tikina, kad tai daroma „atsižvelgiant į pirkėjų bei partnerių pageidavimus ir lūkesčius“.

Prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ nedirbs gruodžio 25-ąją, (pirmąją Kalėdų dieną) bei sausio 1-ąją, o gruodžio 24 d. darbą baigs 20 val. Gruodžio 31 d. „Maxima“ dirbs iki 22 val., o kitos parduotuvės – iki 20 val.

Tačiau „Akropoliuose“ esančios „Maximos“ gruodžio 22 d., šeštadienį, pradės darbą 8 val. ryto ir prekybą be pertraukos tęs pustrečios paros – iki gruodžio 24 d. 20 val.

Priešpaskutinę metų dieną, gruodžio 30 d., „Akropolių“ „Maximos“ darbą pradės 8 val., o baigs gruodžio 31 d. 22 val. – iš viso be pertraukos dirbs 38 val.

„Prieššventinėmis dienomis tradiciškai jaučiamas didžiausias žmonių antplūdis, klientams vis pritrūksta valandos ar kelių, kad galėtų nupirkti visas dovanas ir vaišes šventiniam stalui, tad lankytojų patogumui visos parduotuvės „Akropoliuose“ dirbs ilgiau“, – teigia UAB „Akropolis“ prekybos centrų valdymo departamento vadovas Domas Kačinskas. Anot jo, tokie darbo laiko pakeitimai bus patogūs ir lankytojams, ir „Akropoliuose“ dirbantiems žmonėms. Pastarieji esą dirbs pamainomis.

Neseniai didieji prekybos tinklai paskelbė, kad per trijų didžiųjų metų švenčių pirmąsias dienas nedirbs, tačiau „Maxima“ nutylėjo apie rengiamą staigmeną – ilgas darbo valandas prieš šventes.

Vyriausybė jau pritarė Darbo kodekso pataisoms, kad parduotuvės nedirbtų per Naujuosius metus, Kalėdų ir Velykų pirmąją dieną bei vasario 16-ąją, kovo 11-ąją ir liepos 6-ąją švenčiamas valstybines šventes. Be to, svarstoma galimybė į šį sąrašą įtraukti ir lapkričio 1-ąją – Visų šventųjų dieną.

UAB „Akropolis“ kartu su „Maxima LT“ ir UAB „Eurovaistinė“ priklauso „Vilniaus prekybos“ įmonių grupei.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , .

2 atsiliepimai į "„Akropoliuose“ esančios „Maximos“ prieš Kalėdas dirbs ir naktimis"

  1. Svetlana

    nes akropolio darbuotojai yra ne zmones ne turiu seimos 😳 o istikro mes ne rupim niekam 👿

  2. Gitana

    Na tik Lietuvoj taip ir būna.Duoda viena diena laisva o už tai žmonės turi 2 paras dirbti. 😳 Šlykštu.žinau ka reiškia sėdėti kasoje per šventini maratoną,o jei dar žmogui ir naktį išmiegoti neleidžia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.