E-bilietą jau galima įsigyti ir į jungiamuosius „flyLAL – Lithuanian Airlines” skrydžius

Nacionalinės aviakompanijos „flyLAL – Lithuanian Airlines” keleiviai elektroninius bilietus jau gali įsigyti ne tik į tiesioginius, bet ir į jungiamuosius skrydžius. Pasirašius partnerystės sutartis su Olandijos oro bendrove „KLM” ir Ispanijos oro bendrove „Iberia”, „flyLAL – Lithuanian Airlines” keleiviai jungiamaisiais reisais su elektroniniu bilietu gali nukeliauti į dar daugiau miestų Europoje, JAV, Brazilijoje, kitose šalyse.

„Norint e-bilietus pardavinėti ir į savo partnerių skrydžius, reikia ne tik pasirašyti sutartis, bet ir suderinti atitinkamas technologines sistemas, o visa tai užtrunka, – aiškina „flyLAL – Lithuanian Airlines” generalinis direktorius Tadas Pukšta. – Mūsų klientai jau gali įsigyti e-bilietus į jungiamuosius oro bendrovių „KLM” ir „Iberia” reisus. Iki metų pabaigos e-bilietus pasiūlysime ir į kitų savo partnerių skrydžius – „Northwest Airlines”, „Brussels Airlines”, „Finnair”, „Alitalia” ir kitų”.

Įdiegus e-bilieto sistemą, į visus „flyLAL – Lithuanian Airlines” tiesioginius ir visus jungiamuosius skrydžius keleiviai vis dar gali įsigyti ir įprastus bilietus. Tarptautinės aviacijos transporto asociacijos iniciatyva popierinius bilietus elektroniniai visiškai turėtų pakeisti iki 2008 m. vasaros pradžios.

Su e-bilietu keliaujančiam keleiviui užtenka turėti tik asmenybės tapatybę įrodantį dokumentą. E-bilieto privalumai keleiviui – jo nepamirši, nepamesi, taupai laiką įsigydamas ir registruodamasis oro uoste.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma , , , .

1 atsiliepimas į "E-bilietą jau galima įsigyti ir į jungiamuosius „flyLAL – Lithuanian Airlines” skrydžius"

  1. Silva

    Net nežinojau, kad reikia pasirašyti įvairias sutartis norint pardavinėti partnerių skrydžius. Jungiamieji skrydžiai labai gerai, taip galime aplankyti daug daugiau šalių. Tiesa kiek iš Lietuvos skrydžiai į Olandiją dabar kainuoja?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.