Lietuviai Ispanijoje nebuvo rezultatyvūs

Ispanijos lygos (ACB) rungtynėse Valensijos „Pamesa” klubas, kuriam atstovauja Mindaugas Timinskas, išvykoje rezultatu 81:70 (14:19, 19:19, 26:12, 22:20) nugalėjo Dariaus Pakamanio Valjadolido „Grupo Capitol” ekipą.

Lietuviai rezultatyvumu neišsiskyrė. Nugalėtojams M.Timinskas per 28 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškiai) ir atkovojo 6 kamuolius. D.Pakamanis per 9 su puse minutės taip pat surinko 4 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/2 baudos).

„Pamesa”: R.Douglasas – 25, S.Williamsas – 17 (8 rez. perd.), A.Oliveris – 14, S.Baračas – 9 (12 atk. kam.).

„Grupo Capitol”: B.Eley – 24 (8 atk. kam.), J.Gomisas – 16 (4 rez. perd.), J.Santosas – 7.

Vitorijos „Tau Ceramica” komanda, kurioje žaidžia Simas Jasaitis, išvykoje rezultatu 69:58 (20:21, 10:8, 12:11, 27:18) įveikė Gran Kanarijos „Grupo Dunas” krepšininkus.

Svečiams S.Jasaitis per 6 minutes taškų nepelnė, pramesdamas po 1 dvitaškį ir tritaškį bei atkovojo 2 kamuolius.

„Tau Ceramica”: W.McDonaldas – 16 (5 atk. kam.), M.Teletovičius – 14 (6 atk. kam.), I.Rakočevičius – 9, P.Mickaelis (9 atk. kam.) ir S.Vidalis (5 atk. kam.) – po 8.

„Grupo Dunas”: C.Englishas (5 atk. kam.) ir M.Norrisas – po 14, S.Savane (5 atk. kam.) ir C.Massie (5 atk. kam.) – po 6.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .