„Maccabi” įveikė „Efes Pilsen” klubą

Eurolygos B grupės rungtynėse Tel Avivo „Maccabi” ekipa rezultatu 73:67 (18:18, 18:17, 14:20, 23:12) palaužė Stambulo „Efes Pilsen” klubo pasipriešinimą.

Žydams tai buvo antroji pergalė Eurolygoje iš trijų galimų, tuo tarpu turkai laimėjo vienąkart ir patyrė dvi nesėkmes.

Savo sirgalių palaikomas „Maccabi” klubas pradžioje diktavo žaidimo sąlygas, tačiau po kelių minučių žaidimas išsilygino. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Efes Pilsen” ekipa buvo įgijusi 5 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai ketvirtąjį ketvirtį pradėjo spurtu 7:0 ir susigrąžino pranašumą.

Per likusi laiką turkai rezultato nebuvo išlyginę, o drausmingai sužaidę paskutiniąsias minutes Tel Avivo krepšininkai iškovojo sunkią pergalę

„Maccabi”: E.Batista 14, L.Eliyahu 13 (5 atk. kam.), T.Morissas 11 (9 atk. kam.), W.Bynumas 10 (5 rez. perd.).

„Efes Pilsen”: A.Hutsonas 21 (6 atk. kam.), A.Nicholas 14 (6 rez. perd.), K.Gregory 12 (5 atk. kam.).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .