D.Motiejūnas: „Aikštelėje visuomet būna sunku”Spausdinti

Rugsėjį tik septynioliktą gimtadienį atšventęs 213 cm ūgio Kauno „Žalgirio” puolėjas Donatas Motiejūnas yra priverstas pakeisti gyvenimo ritmą – žaidėjas ne tik debiutavo pagrindinėje komandoje, tačiau jau išvyko su ją į pirmąsias Eurolygos rungtynes karjeroje.

Prieš išvykdamas krepšininkas šypsodamasis sutiko pasikalbėti su gana gausiai į treniruotę susirinkusiais žurnalistais.

– Kaip jautiesi prieš pirmąsias Eurolygos rungtynes karjeroje?

– Aišku, įdomiai (šypsosi). Treneris manimi dar labai nepasitikės, nes atėjau jaunas iš dublerių komandos. Iš tikrųjų, man labai džiugu patekti į pagrindinę „Žalgirio” komandą. Treneris reikalauja tiek pat, kiek ir iš kitų suaugusių vyrų. Labai stipriai skiriasi lygiai ir išėjęs į aikštelę kartais turi atidirbti dvigubai, kad įrodytum savo vertę.

– Kaip vertini Sienos „Montepaschi” komandą?

– Daug lietuvių žaidžia (šypsosi). Tai stipri komanda ir bus nelengva, bet tikimės iškovoti pergalę.

– „Montepaschi” komandoje žais ir Lietuvos rinktinės puolėjas Kšyštofas Lavrinovičius, kurį teks sustabdyti. Ar jau kalbėjote su treneriu, kaip tai reikės padaryti?

– Taip, analizavome varžovų žaidimą. Kšyštofas yra labai geras ir universalus žaidėjas. Turime minčių, kaip galima jį sustabdyti, bet nenoriu pasakoti, tegul lieka paslaptis.

– Patekai į komandos vidų. Ką gali pasakyti apie atmosferą klube?

– Atmosfera labai draugiška. Jau teko žaisti kelias BBL rungtynes ir pastebėjau, kad visi komandos draugai labai palaiko vieni kitus, ypač tokius kaip aš, kurie tik atėjo į komandą. Iš tikrųjų, buvau nustebęs.

– Į kurį „Žalgirio” krepšininką lygiuojiesi?

– Tai aišku į Eurelijų Žukauską, nes abu žaidžiame toje pačioje pozicijoje, kol kas. Kol nėra pakankamai aukštaūgių mane treneris stato į penktą poziciją (vidurio puolėjas), bet galiu žaisti ir ketvirto numerio pozicijoje (sunkusis krašto puolėjas).

– Kuri pozicija tau pačiam labiau patinka?

– Ketvirtasis numeris neturi tiek suvaržymų, galima žaisti ir iš toliau. O man patinka žaisti ne tik po krepšiu.

– Baisiau būna aikštelėje ar kai apstoja tiek žurnalistų?

– Prieš kameras jau šiek tiek pripratino Nacionalinės krepšinio lyga, o aikštelėje visada reikia susikaupti ir parodyti, ką gali. Kiekvienas išėjęs į aikštelę stengiasi padaryti, ką moka ir atiduoti visas jėgas dėl komandos pergalės. Todėl aikštelėje visuomet būna sunku.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .

1 atsiliepimas į "D.Motiejūnas: „Aikštelėje visuomet būna sunku”Spausdinti"

  1. krepsininke:)

    nu gi saunuolis tas Donatas,dar tiek metu o jau nemazai pasiekes,sviesi ateitis laukia jei pasistengs daba 🙂 ir siaip simpatiskas vaikinukas 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.