LNK „Le Broniaus šou“ Minedas nusiims kaukę ir atiduos ją A. Butkevičiui

Lapkričio aštuntąją, ketvirtadienį, LNK Le Broniaus šeima priims vieną rimtą ir vieną keistą svečią. Svečiuosis Minedas ir Audrius Butkevičius. Kodėl A. Butkevičius yra keistas svečias, pamatysite laidoje.

Minedas daug kalbės apie muziką ir apie tai, kodėl ji jam taip nesiseka. Sužinosime apie gerbėjų dėmesį Mindedui ir apie tai, kaip jis po to dėmesio gydosi sumušimus. Minedas atviraus apie savo negailestingą karą su broliais Bendžiais ir apie profesinę meilę Andriui Rimiškiui. Dėmesio – ar Minedas tikrai niekada nemūvi kelnaičių?

Didžioji žvaigždė įstojo į libdemų partiją ir Bronius turės ko apie tai paklausti. Beje, bus bandymų įkalbėti Minedą nustoti dainuoti. Gal ir pavyks.

Kitas svečias – buvęs Krašto apsaugos ministras, daktaras, žmogus, iš arti matęs Landsbergį, o dabar dar ir Paksą, rinkimų ir revoliucijų ekspertas Audrius Butkevičius. Apie viską bus kabama iš eilės: apie karate treniruotes, apie rusų armijos išvarymą, apie kyšį ir kalėjimą, apie gruzinišką šašlyką ir kitas provokacijas. A. Butkevičius irgi įstojo į libdemų partiją.

Kiek Bronius gavo iš libdemų, kad net du jų nariai bus vienoje laidoje, ne jūsų reikalas. Svarbiausia, kad laidoje atsiskleis Minedo ir A.Butkevičiaus veidai be jokių kaukių. Ir tie veidai bus labai jau panašūs.

„Le Broniaus šou“ – lapkričio 8 dieną, ketvirtadienį, 20.45 val. per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.